بسته بندی وکیوم، روشی است که برای بسته بندی، قبل از دوخت زدن و به اصطلاح آب بندی کردن بسته ها، دستگاه وکیوم بسته بندی ، هوای داخل بسته بندی را با مکنده به خودش می کشد. سپس دستگاه بسته بندی وکیوم عملیات را انجام می دهد. به این صورت امکان فساد و خرابی محصولات، به خصوص مواد غذایی به حداقل میرسد. زیرا در بسته های خالی از هوا امکان رشد میکروب وجود ندارد.

دستگاه بسته بندی وکیوم صنعتی

انواع دستگاه بسته بندی وکیوم

وکیوم مواد غذایی در صنعت بسته بندی بسیار پر کاربرد است. دستگاه بسته بندی وکیوم در بیشتر حوزه های غذایی، صنعتی، شیمیایی، الکترونیکی، سخت افزاری و هر آنچه شما فکر کنید کاربرد دارد.

این روش در حوزه ی مواد غذایی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. زیرا با خالی کردن هوا و نداشتن اکسیژن در فضای مواد غذایی طول عمر بالایی را برای نگه داری مواد غذایی دارد. دستگاه وکیوم بسته بندی به ترتیب عمل وکیوم کردن را با انتشار گاز و سپس خنک کردن و تخلیه گاز داخل بسته و در انتها این دستگاه بسته بندی دوخت بسته را به صورت اتوماتیک انجام میدهد.

این دستگاه انواع گوناگونی دارد بسیار مقاوم با دوام و قیمت مناسب است. شما میتوانید به این دستگاه ها گاز ازت اضافه کنید تا ماندگاری محصول بالا رود.

 • دستگاه بسته بندی وکیوم ایستاده (عمودی)
  • ایستاده آنالوگ
  • ایستاده دیجیتال
  • دیجیتال توزین دار.
 • دستگاه بسته بندی وکیوم افقی (کابینی)
  • مدل کابینی تک نازله
  • مدل کابینی دو نازله.

ذخیره

دستگاه بسته بندی وکیوم خانگی

این دستگاه مناسب ترین و بهترین روش برای بسته بندی انواع گوشت، سبزیجات، قارچ، مرغ، ماهی، میگو، میوه و آجیل خشکبار میباشد. همچنین شما میتوانید دستگاه بسته بندی خانگی وکیوم را در ابعاد کوچک تر برای مصرف های خانگی خود استفاده نمایید. و طول عمر مواد غذایی خود را بالا ببرید؛ و از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری نمایید؛ و آنها را به دور از میکروب ها و آلودگی ها و رطوبت ها حفظ نمایید.

این روش بسیار با اهمیت است، زیرا زمانی که قصد دارید تا محصولات بسته بندی شده ی خود را به شهر های مختلف بفرستید. و یا در حوزه ی صادرت مشغول به کار هستید باید از این روش بسته بندی استفاده کنید تا طول عمر مواد را چندین برابر کنید.

مدل های رستورانی و خانگی، نوعی دستگاه بسته بندی کوچک و پرکاربرد هستند.

دستگاه بسته بندی وکیوم خانگی

دستگاه بسته بندی وکیوم مواد غذایی

دستگاه بسته بندی وکیوم به دو صورت تک کابین و دو کابین ساخته میشوند. و دستگاه های دو کابینی سرعت بالاتری در بسته بندی دارند و میتوانید در مدت زمان کم تری تعداد بیشتری از محصولات را بسته بندی نمایید.

برای بسته بندی مواد غذایی اعم از سبزیجات و میوه ها و کلیه ی مواد غذایی گوشتی ( ماهی، میگو، قارچ، گوشت قرمز ، گوشت مرغ، سبزیجات و میوه جات، نان، بوقلمون و … ) میتوانید این نوع از بسته بندی را انتخاب نمایید و طول عمر نگداری آنها را بالا ببرید.

دستگاه بسته بندی وکیوم صنعتی

مزایای این نوع بسته بندی بسیار زیاد هستند؛ و در قسمت بالا به برخی از آنها اشاره شد. همچنین بسته بندی به صورت وکیوم مشتریان زیادی را به سمت خود جذب میکند و اعتماد مشتریان به این نوع از بسته بندی بیشتر است و همچنین این نوع بسته بندی بسایر جذاب است؛ و طول عمر بالایی را نیز دارد.

دستگاه بسته بندی وکیوم انواع گوناگونی دارد و شما میتوانید بنا به نیاز خود این دستگاه ها را تهیه نمایید و از آنها استفاده کنید. البته اگر قصد بسته بندی و خط تولید حبوبات و خشکبار را دارید بهتر است از دستگاه هایی مثل دستگاه بسته بندی دو توزین – توین دار – 4 توزین و… استفاده کنید تا برای شما مقرون و به صرفه تر باشد.

قیمت دستگاه وکیوم بسته بندی

برای خرید این دستگاه باید کیفیت بالا و قیمت مناسب را به صورت هم زمان در نظر بگیرید. همچنین دستگاهی را خریداری نمایید که ضمانت و خدمات پس از فروش داشته باشد. تا با مشکل رو به رو نشوید؛ و اطمینان خاطر داشته باشید که کیفیت و ابزار استفاده شده در دستگاه با بالاترین کیفیت هستند.

قیمت دستگاه وکیوم

زاگرس ماشین کرج این امکان را برای شما فراهم آورده است تا قیمت دستگاه بسته بندی و کیفیت خوب را به طور هم زمان تجربه نمایید همچنین تمام سعی و تلاش خود را داشته ایم تا این دستگاه ها را با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان بسازیم و ضمانت و خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم. برای استعلام قیمت اینجا کلیک کنید!

توضیحات نهایی

یکی از بهترین روش های بسته بندی استفاده از این نوع ماشین آلات بسته بندی می باشد. خصوصا در صنایع غذایی و خطوط تولید مواد غذایی کاربرد های فراوانی دارد. در بسته بندی خشکبار – حبوبات – آلو خشک – زرد آلو – قیسی – کالباس – سوسیس – مواد تر – میوه و سبزیجات و… می تواند عمر محصولات را بالا ببرد. در صورتی که به این محصول برای خطوط و کارخانه جات خود نیاز دارید می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید. ما با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان بهترین گزینه ها – بهترین ماشین آلات – مقرون به صرفه ترین تجهیزات و… را به شما پیشنهاد خواهیم داد!