دستگاه بسته بندی وکیوم

وکیوم مواد غذایی در صنعت بسته بسیار پر کاربرد است دستگاه بسته بندی وکیوم در بیشتر حوزه های غذایی ، صنعتی ، شیمیای ، الکترونیکی ، سخت افزاری و هرآنچه شما فکر کنید کاربرد دارد.

این روش در حوزه ی مواد غذایی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است زیرا با خالی کردن هوا و نداشتن اکسیژن در فضای مواد غذایی طول عمر بالایی را برای نگه داری مواد غذایی دارد. دستگاه بسته بندی وکیوم به ترتیب عمل وکیوم کردن را با انتشار گاز و سپس خنک کردن و تخلیه گاز داخل بسته و در انتها دوخت بسته را به صورت اتوماتیک انجام میدهد.

این دستگاه انواع گوناگونی دارد بسیار مقاوم با دوام و قیمت مناسب است . شما میتوانید به این دستگاه ها گاز ازت اضافه کنید تا ماندگاری محصول بالا رود.

دستگاه بسته بندی وکیوم خانگی

دستگاه بسته بندی وکیوم خانگی

دستگاه بسته بندی وکیوم خانگی

این دستگاه مناسب ترین و بهترین روش برای بسته بندی انواع گوشت، سبزیجات ، قارچ ، مرغ ، ماهی ، میگو ،میوه و آجیل خشکبار میباشد همچنین شما میتوانید این دستگاه را در ابعاد کوچک تر برای مصرف های خانگی خود استفاده نمایید و طول عمر مواد غذایی خود را بالا ببرید و از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری نمایید و آنها را به دور از میکروب ها و آلودگی ها و رطوبت ها حفظ نمایید.

این روش بسیار با اهمیت است زیرا زمانی که قصد دارید تا محصولات بسته بندی شده ی خود را به شهر های مختلف بفرستید و یا در حوزه ی صادرت مشغول به کار هستید باید از این روش بسته بندی استفاده کنید تا طول عمر مواد را چندین برابر کنید.

دستگاه بسته بندی وکیوم مواد غذایی

دستگاه بسته بندی وکیوم به دو صورت تک کابین و دو کابین  ساخته میشوند و دستگاه های دوکابینی سرعت بالاتری در بسته بندی دارند و میتوانید در مدت زمان کم تری تعداد بیشتری از محصولات را بسته بندی نمایید.

برای بسته بندی مواد غذایی اعم از سبزیجات و میوه ها و کلیه ی مواد غذایی گوشتی ( ماهی ، میگو ، قارچ ، گوشت قرمز ، گوشت مرغ و بوقلمون و … ) میتوانید ای نوع از بسته بندی را انتخاب نمایید و طول عمر نگداری آنها را بالا ببرید.

مزایای این نوع بسته بندی بسیار زیاد هستند و در قسمت بالا به برخی از آنها اشاره شد همچنین بسته بندی به صورت وکیوم مشتریان زیادی را به سمت خود جذب میکند و اعتماد مشتریان به این نوع از بسته بندی بیشتر است و همچنین این نوع بسته بندی بسایر جذاب است .و طول عمر بالایی را نیز دارد.

دستگاه بسته بندی وکیوم انواع گوناگونی دارد و شما میتوانید بنا به نیاز خود این دستگاه ها را تهیه نمایید و از آنها استفاده کنید.

قیمت دستگاه وکیوم

قیمت دستگاه وکیوم

قیمت دستگاه وکیوم

برای خرید این دستگاه باید کیفیت بالا و قیمت مناسب را به صورت هم زمان در نظر بگیرید همچنین دستگاهی را خریداری نمایید که ضمانت و خدمات پس از فروش داشته باشد تا با مشکل رو به رو نشوید و اطمینان خاطر داشته باشید که کیفیت و وابزار استفاده شده در دستگاه با بالاترین کیفیت هستند.

زاگرس ماشین کرج این امکان را برای شما فراهم آورده است تا قیمت و کیفیت خوب را به طور هم زمان تجربه نمایید همچنین تمام سعی و تلاش خود را داشته ایم تا این دستگاه ها را با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان بسازیم و ضمانت و خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم.