دستگاه بسته بندی تخمه آفتاب گردان

بسته بندی تخمه آفتاب گردان | دستگاه بسته بندی تخمه

بسته بندی تخمه آفتابگردان یکی از مهمترین مراحل در فرآیند تولید و فروش این محصول است. با توجه به اینکه تخمه آفتابگردان یکی از محصولات مهم و مورد استفاده در صنایع غذایی و تولید خوراکی هاست، بسته بندی صحیح این محصول با دستگاه بسته بندی تخمه آفتابگردان از اهمیت بسیاری برخوردار است. انواع مدل های دستگاه بسته بندی برای انجام این کار موجود است. با توجه به نوع بسته ها و میزان تولید خود می توانید مدل مناسب را برای کارخانه بسته بندی تخمه افتابگردان خود انتخاب نمائید.

دستگاه بسته بندی تخمه

توسط انواع مدل های دستگاه بسته بندی تخمه،با روش های مختلفی از جمله بسته بندی در کیسه های پلاستیکی، جعبه های فلزی و بسته بندی در پوشش های فویلی می توان انجام داد. در واقع حفظ کیفیت و طعم این محصول، جلوگیری از ورود هوا و رطوبت به داخل بسته بندی، محافظت از محصول در برابر ضربه، شکستگی و سایر خسارات حمل و نقل، و همچنین جذب نگهدارنده هایی که برای افزایش مدت زمان نگهداری و کیفیت محصول هدف های اصلی بسته بندی تخمه آفتابگردان می باشد. دستگاه بسته بندی خشکبار بهترین گزینه ها برای شما و تولید انواع تخمه می باشد.

انواع دستگاه بسته بندی تخمه آفتابگردان را می توانید از آریان زاگرس تهیه کنید!

برای کسب اطلاعات بیشتر راجب انواع دستگاهها “اینجا کلیک کنید

روش های مختلف برای بسته بندی تخمه آفتابگردان

تولید تخمه باید با استفاده از مواد بسته بندی ایمن و بهداشتی انجام شود تا از هرگونه آلودگی و آسیب به محصول جلوگیری شود. تولید این محصول با استفاده از کیسه های پلاستیکی، قوطی های پلاستیک و مقوایی، سلفون، جعبه های فلزی و پوشش های فویلی انجام می شود. در نوع کیسه های پلاستیکی، از جنس پلی اتیلن با ضخامت و وزن مناسب استفاده می شود. این نوع بسته بندی برای نگهداری تخمه آفتابگردان در دمای اتاق مناسب است.

کارخانه بسته بندی تخمه افتابگردان

بسته بندی تخمه در جعبه های فلزی

در این نوع بسته بندی تخمه آفتاب گردان، از جعبه یا قوطی های از جنس فلز با ضخامت و وزن مناسب استفاده می شود.

این نوع بسته بندی برای نگهداری تخمه در دمای محیط مناسب است. یکی از بهترین گزینه های صادراتی و لاکچری می باشد.

بسته بندی تخمه در سلفون

این نوع بسته بندی با دستگاه بسته بندی توزین دار انجام می شود و در وزن بندی بالا تری توسط دستگاه کیسه پرکن انجام می گیرد.

بسته بندی تخمه در قوطی

قوطی های پلاستیکی، جعبه ای و… از نمونه های بسیار شیک و محبوب برای بسته بندی محصولات گرانولی هستند.

مثل آجیل – خشکبار – حبوبات – تخمه آفتاب گردان و… می باشد. این عمل توسط دستگاه قوطی پرکن انجام می شود.

پوشش های فویلی

در این مدل بسته بندی تخمه ها، از پوششی از جنس فویل با ضخامت و وزن مناسب استفاده می شود.

این نوع بسته بندی برای نگهداری تخمه آفتابگردان در دمای پایین و یخچال مناسب است.

دستگاه بسته بندی تخمه انواع مدل ها برای راه اندازی خط تولید تخمه آفتابگردان

انواع ماشین آلات و دستگاه بسته بندی تخمه

دستگاه ساشه گرانولی – دستگاه بسته بندی توزین دار – دستگاه قوطی پرکن – دستگاه کیسه پرکن حجمی و… از انواع مدل های ماشین آلات مورد نیاز خط تولید تخمه هستند. تمامی این ماشین آلات و دستگاههای صنعتی تولیدی را می توانید با قیمت مناسب از این مرکز تهیه نمائید. برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان در این زمینه می توانید با شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

بسته بندی های بهداشتی و مناسب

تولید تخمه آفتابگردان با استفاده از مواد بهداشتی و ایمن، همچنین با توجه به نیازهای اقتصادی و بازاریابی، می تواند برای کسب و کارهای تولیدی و فروشگاهی، بازدهی بالا و افزایش فروش را به همراه داشته باشد. همچنین، بسته بندی درست تخمه آفتابگردان، می تواند اعتماد مصرف کنندگان را به محصول، بالا ببرد و باعث ارتقای نام و شهرت کسب و کار شود.

راه اندازی خط تولید تخمه آفتابگردان

در نهایت، نکته مهمی که باید در نظر گرفت، این است که بسته بندی این محصول، نه تنها برای حفظ کیفیت و طعم محصول، بلکه برای جذب مشتری و ارتقای نام و شهرت کسب و کار، بسیار مهم و ضروری است. بهتر است که بسته بندی تخمه آفتابگردان با استفاده از مواد بسته بندی بهداشتی و ایمن، با طراحی جذاب و متناسب با نیاز مصرف کنندگان، صورت گیرد تا بتواند اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. قیمت دستگاه بسته بندی در این مرکز بسیار مقرون و به صرفه می باشد؛ جهت کمسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *