خط تولید ترشی در منزل [خانگی + صنعتی]

راه اندازی خط تولید ترشی در منزل یا به صورت صنعتی یکی از پرسودترین کسب و کارهای خانگی است. که میتواند علاوه بر ایجاد سود بالا و راه اندازی خط تولید و سوددهی این شغل در بین خانم ها مورد علاقه می باشد.

برای راه اندازی خط تولید ترشی که در همه ی فصل ها به خصوص فصل پاییز و زمستان می توانید سود به دست آورید و فروش بالایی داشته باشید. همچنین برای راحتی کار و تولیدات بیشتر نیاز است؛ تا دستگاه هایی را خریداری نمایید که بتوانید تولیدات خود را بالا ببرید. ترشی ها انواع مختلفی دارند و با خرید مواد اولیه و دستگاه ها می توانید حجم بالایی از مواد را تولید نمایید.

دستگاه های خط تولید ترشی در منزل قیمت مناسب هستند و می توانید در فضای کوچک نیز از دستگاه ها استفاده نمایید.

امروزه دستگاه ها و امکانات میتوانند فرصت مناسب تر و راحت تری را به وجود آوردند؛ و در این زمینه می توانند با بسته بندی مناسب امکان توزیع ترشی ها را بالا ببرند.

خط تولید ترشی یکی از بهترین کسب و کار ها با یک میلیارد تومان می باشد.

دستگاه های مورد نیاز برای تهیه ترشی

با توجه به ظرفیت تولید و با توجه به حجم و نحوه کار دستگاه های مختلفی را میتوانید خریداری نمایید. دستگاه های شست و شو و آبگیری، دستگاه میکسر، اسلایسر و خردکن، دستگاه پوست کن، دستگاه های آبگیری و  دستگاه مخلوط کن و دستگاه بسته بندی از جمله دستگاه هایی است که میتوانند در خط تولید ترشی بسیار کارآمد باشد. بسته بندی ترشی برای نگهداری بیشتر و امن تر محصولات و همچنین برای کسب اعتماد مشتری از جمله مهمترین قسمت های بسته بندی میباشد.

خط تولید ترشی در منزل خط تولید ترشی خانگی ترشی سازی صنعتی

تولید ترشی خانگی، کارگاهی و کارخانه ای در هر میزان تولیدی دستگاه متناسب با ظرفیت خود را دارد و بسته بندی محصولات به صورت بهداشتی و دارای لیبل بسیار پر اهمیت میباشد.

نکته: در خط تولید ترشی تعدادی از دستگاه های خط تولید چیپس استفاده می شود!

دستگاه شستشوی سبزی و میوه جات

ترشی از انواع سبزیجات و میوه ها میباشد که شست و شو آنها برای حفظ سلامت مصرف کننده بسیار اهمیت دارد میوه ها و سبزیجات داخل وان های اتوماتیک یا دستی برای شست و شو می شوند. همچنین شستشو می تواند در یک مرحله یا در چند مرحله باشد. که گل و لای میوه ها و سبزیجات توسط دستگاه شستشوی میوه زاگرس ماشین پاک و ضد عفونی میشود.

دستگاه اسلایسر یا خردکن و دستگاه پوست کن

پوست گیری و خرد کردن پس از شست و شو انجام میشود با توجه به نوع ترشی از دستگاه برای خرج کردن و اسلایس کردن در اندازه  ها و شکل های مختلف استفاده می شود. دستگاه پوست کن و دستگاه اسلایسر در مدل و ظرفیت های مناسب نیاز مشتریان طراحی و ساخته میشود.

دستگاه بسته بندی (پرکن و دربند)

در خط تولید ترشی در منزل میتوانید از دستگاه های بسته بندی خانگی استفاده کنید و در وزن مناسب ترشی ها را در ظرف های مخصوص قرار دهید و در آنها بسته شود ترشی ها معمولا در بطری های شیشه ای بسته بندی میشوند اما متناسب با سلیقه ی خود میتوانید از نوع بسته بندی مورد نظر استفاده نمایید و حتی خلاقیت در نوع بسته بندی را در نظر بگیرید.

بسته بندی و تولید ترشی خانگی معمولا توسط ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی صورت می گیرد!

بسته بندی ترشی تک نفره در منزل

 ترشی های تک نفره در رستوران ها، هتل ها، مجالس و …  مورد استفاده قرار میگیرند. همچنین بسته بندی این ترشیجات در بسته های کوچک به صورت تک نفره می تواند سود خوبی داشته باشد ترشی های تک نفره در هتل ها ورستوران ها بسیار پر مصرف و مناسب هستند. بسته بندی زیتون در ظروف تک نفره و…

راه اندازی خط تولید ترشی خانگی و بسته بدی ترشی

نکات راه اندازی خط تولید ترشی در خانه

  • فضای مناسبی را برای انجام کار که دسترسی به آب و برق و گاز داشته باشد در نظر بگیرید و حداقل متراژ 20 متر فضا را در نظر بگیرید.
  • ظرفیت تولید و خرید دستگاه متناسب را با یکدیگر مقایسه و ارزیابی کنید.
  • دستگاه ها و ابزار مناسب جهت کار را شناسایی و خریداری نمایید.
  • بسته بندی مناسب را برای ترشیجات در نظر بگیرید.

ترشی انواع مختلفی دارد و طبق تحقیقات سایت pbs.org توسط نویسنده آشپزی toriavey در زمینه تولید ترشی:

ترشی ها به انواع شوید و خیار محدود نمی شوند. آنها می توانند شیرین، ترش، شور، گرم یا همه موارد فوق باشند. ترشی را می توان با گل کلم، تربچه، پیاز، لوبیا سبز، مارچوبه، چیپس و انواع به ظاهر بی پایان دیگر سبزیجات و میوه ها درست کرد.

هزینه راه اندازی خط تولید ترشی در منزل

متناسب با نوع ترشی ای که میخواهید تولید و عرضه نمایید باید دستگاه و امکانات را فراهم نمایید ترشی کلم قرمز، لیته، ترشی میوهجات، ترشی مخلوط وترشی فلفل و… از انواع ترشی ها هستند که بنابر حجم تولیدات دستگاه های اتوماتیک و دستی مناسب را میتوانید خریداری نمایید در خصوص اطلاع از هزینه راه اندازی خط تولید ترشی در منزل با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

همچنین این مرکز خط تولید در ابعاد مختلف دستگاه ها را متناسب با نیاز شما طراحی می نماید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *