خط تولید قند و شکر

خط فرآوری شکر و خط تولید قند حبه یا قند پرسی مکعب شامل دستگاه آسیاب شکر، دستگاه تغذیه مارپیچ مخلوط، دستگاه قندسازی یا دستگاه تولید قند، نوار نقاله پیوند قرص، تونل خشک کن، دستگاه خنک کننده و دستگاه بسته بندی کارتن قند نیمه اتوماتیک. تمام دستگاه از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده است، مطابق با استانداردهای مواد غذایی، عمر طولانی و نگهداری آسان است. دستگاه تولید قند یا دستگاه قند سازی مداوم می تواند تولید مداوم، راندمان بالا را داشته باشد. به طور موثر کارایی کار را بهبود می بخشد و شدت کار را کاهش می دهد.

خط تولید قند و شکر

مراحل تولید قند مکعبی، حبه، کبریتی

آسیاب کردن شکر به ظرافت مورد نیاز تا کاربرد آماده به کار است، سپس مخلوط کردن و تغذیه پودر قند آسیاب شده به دستگاه شکل‌دهنده شکر از طریق فیدر مارپیچ، پس از دستگاه قندسازی فشار هیدرولیک، می‌تواند شکر مکعبی با اندازه و شکل متفاوت ایده‌آل به دست آورد. سپس شکر را با نوار نقاله پیوند قرص به تونل خشک کردن منتقل کنید تا مطمئن شوید که آب اضافی در شکر خارج می شود تا بسته بندی و ذخیره سازی دیر انجام شود. بعد از اینکه تونل خشک کردن باید شکر را خنک کند و سپس در کارتن، جعبه یا کیسه بسته بندی شود.

دستگاه تولید قند حبه، پرسی یا قند کبریتی

تجهیزات و دستگاه تولید قند حبه و کبریتی است که می تواند به چرخش خودکار، کنترل فرکانس خودکار و بریکت کردن مداوم دست یابد و عمدتاً در بریکت کردن شکر با شکل های مکعبی استفاده می شود.

دارای دو مشخصات 16 * 16 * 13 میلی متر، 16 * 16 * 15 میلی متر و 18 * 18 * 12 میلی متر

این دستگاه پیشرفته ترین تجهیزات تولید حبه قند، با ساختار معقول، عملکرد پرسی صاف، عمر طولانی، نرخ بهداشت بالاتر است. مشخصه.
ما برای انتخاب شما دستگاه خط قند مکعبی یا حبه قند پرسی نوع هیدرولیک و پنوماتیک را تولید کرده ایم.

این دستگاه پیشرفته ترین تجهیزات حبه قند، با ساختار معقول، عملکرد صاف، عمر طولانی، ویژگی بالاتر نرخ تمیز، با کیفیت بالا و محبوب در سراسر جهان است.

قندها در بافت اکثر گیاهان یافت می شوند. عسل و میوه منابع طبیعی فراوان قندهای ساده هستند. شکر به ویژه در نیشکر و چغندرقند متمرکز شده است و آنها را برای استخراج تجاری کارآمد برای خط تولید قند و شکر تصفیه شده ایده آل می کند.

تولید قند در منزل

برای تولید قند حبه ای در خانه یا تولید قند در منزل شکر و آب را با هم مخلوط کنید تا بافت یکدست شود. شکر هنوز باید خرد شود، فقط کمی مرطوب شود.
حدود 1 قاشق چای خوری در هر مکعب را اندازه کنید و مخلوط را محکم به داخل قالب فشار دهید. بگذارید مکعب ها یک شب در دمای اتاق بمانند تا سفت شوند سپس از قالب خارج کنید.

یک حبه قند از چه چیزی تشکیل شده است؟

این کربوهیدراتی است که از گلوکز و فروکتوز تشکیل شده است و از گیاهانی مانند نیشکر و چغندر قند به دست می آید.

دستگاه بسته بندی یکی از مهم ترین ماشین آلات خط تولید قند می باشد.

در این فیلم می توانید نحوه عملکرد دستگاه تولید قند در خط تولید قند و شکر به صورت حبه و پرسی را مشاهده می کنید: