برای خرید دستگاه بسته بندی حبوبات سلایق و مدل های گوناگونی وجود دارد و هرکدام از این بسته بندی ها مشتریان خاص خود را دارند و شما میتوانید دستگاه بسته بندی را خریداری نمایید و اقدام به بسته بندی حبوبات کنید.

دستگاه برای بسته بندی حبوبات در کیسه
بسته بندی حبوبات در کیسه
بسته بندی حبوبات در سلفون مواد غذایی
بسته بندی حبوبات در سلفون
بسته بندی حبوبات در بسته بندی وکیوم
بسته بندی واکیوم حبوبات
دستگاه برای بسته بندی حبوبات در قوطی
بسته بندی حبوبات در قوطی

تابحال به کاربرد دستگاه بسته بندی حبوبات و دیگر محصولات در زندگی خود یا کسب و کارتان فکر کرده اید؟ قطعا تا کنون برای خرید مایحتاج زندگی خود به فروشگاه‌های بزرگ رفته‌اید تا در کسری از ساعت تمام مواد‌غذایی که نیاز دارید را تهیه کنید و خریداری نمایید. شما به این دلیل میتوانید به سرعت همه چیز را انتخاب و خریداری کنید که تمام محصولات در بسته‌بندی هستند.

قیمت و اطلاعات محصول و همچنین تاریخ و برند محصول بر روی آنها بسته های محصولات درج شده است؛ و شما به راحتی میتوانید به چیزی که میخواهید دست یابید. و زمان برای وزن کردن محصولات و قیمت گذاری بر روی آنها صرف نمیشود و به سرعت میتوانید خرید خود را حساب کنید. با توجه به سختی زندگی و کمبود وقت و مشغله‌های فراوان این سهولت در خرید را مدیون دستگاه‌های بسته‌بندی هستیم. دستگاه بسته بندی حبوبات یکی از مهم ترین و رایج ترین دستگاه بسته بندی مواد غذایی می باشد.

دستگاه بسته بندی حبوبات

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات

برای خرید این نوع از دستگاه بسته بندی حبوبات میتوانید به زاگرس‌ماشین‌کرج مراجعه نمایید؛ و این دستگاه‌ها را از نزدیک دیدن فرمایید و یا با یک تلفن ساده از کارشناسان ما مشاوره‌های حرفه‌ای بگیرید؛ زمانی که قصد بسته‌بندی حبوبات در منزل خود را دارید با خرید یک دستگاه در مدت زمان کمتری اقدام به بسته بندی در طرح‌های متنوعی داشته باشید .

هنگامی که شما تصمیمی در راستای رونق اقتصادی و افزایش تولیدات داخلی دارید، ما نیز تمام توان خود را با دانش روز بر این بنا نهاده‌ایم تا شما را در این راه یاری نماییم و برای پیشبرد موفقیت‌ها و کسب رضایت شما تمام تلاش خود را داریم.

برای این منظور میتوانید اطلاعات و مشاوره‌ی تخصصی در زمینه نوع هدف و انواع دستگاه‌ها را از ما بخواهید.

دستگاه‌های بسته‌بندی صنعتی با یکدیگر تفاوت دارند شما میتوانید دستگاه بسته بندی حبوبات توزین‌دار (تک‌توزین ، دو‌توزین ، چهار‌توزین ) را متناسب با نوع نیاز خود خریداری نمایید.

در یک صنعت بزرگ و یا کوچک که به تولیدات در هر حوزه‌ای مشغول باشد در آن خط تولید، بسته بندی جایگاه ویژه‌ای دارد؛ شما میتوانید برای اینکه در بازار با یک طرح خاص شناخته شوید تا زحمات شما از بین نرود و بتوانید هر زمانی که قصد داشتید تبلیغات کنید و رونق کار خود را بالا ببرید و با مشکل روبه رو نشوید از ابتدای امر و بسته‌بندی و طرح و برند خود را فراموش نکنید.

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات

همچنین حبوباب با توجه به اینکه از جمله مواد غذایی ریز‌دانه‌ای هستند با بسته‌بندی‌ها در وزن های یک تا دو‌کیلو گرمی میتوانند مفید باشند زیرا که بیشتر اقشار جامعه از حبوبات در وزن یک تا 2 کیلوگرم خریداری میکنند.

دستگاه های بسته بندی توزین دار گزینه ی مناسبی برای بسته بندی حبوبات هستند همچنین برای این منظور به یک بالابر برای انتقال حبوبات به درون مخزن و نگهدارنده ی دستگاه هستید و یک دستگاه تاریخ زن و نوار نقاله برای جلوی دستگاه و دسته بندی کردن و دستچین نمودن بسته های آماده شده نیازمند هستید.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

کلیه ی دستگاه های ذکر شده در مجموعه ی صنعتی arianzagrosmachinery.com با مواد اولیه ی مرغوب ساخته میشوند تا کیفیت بالای دستگاه ها تضمین ما به مشتریان باشد همچنین نحوه کارکرد و عملکرد این دستگاه نیز بسیار مناسب است تا شما بتوانید در مدت زمان کوتاهی بقش عظیمی از تولیدات خود را سامان دهید تا بتوانید در راستای موفقیت خود قدم بردارید.

مزایای بسته بندی

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات اتوماتیک یا نیمه‌اتوماتیک، دستگاه‌های بسته‌بندی حجمی، توزین، دستگاه بسته بندی خانگی و… از جمله دستگاه‌هایی هستند که میتوانید آنها را خریداری نمایید. امروزه با توجه به این مسئله که تمام اقشار جامعه با کمبود زمان ، مشغله های کاری و مشغله های زندگی دست و پنجه گرم میکنند بسته بندی در حوزه ی خرید کار مشتریان و به همین ترتیب کار فروشندگان را آسان مینماید در مراکز خرید مواد غذایی کلیه ی مواد غذایی بسته بندی شده هستند و مشتریان میتوانند هر آنچه لازم دارند در وزن ها و قیمت های مشخص خریداری نمایید و صورت حساب خود را در کسری از وقت دریافت نمایند.

هر سوالی که در خصوص دستگاه برای انواع بسته‌بندی حبوبات داشتید را میتوانید با مشاوران و کارشناسان ما در میان بگذارید و اطلاعات لازم در خصوص دستگاه‌ها و نحوه عملکرد و کارکرد آنها کسب نمایید.

قیمت و خرید دستگاه بسته بندی حبوبات 4 توزین دو توزین تک توزین

نحوه عملکرد دستگاه بسته بندی حبوبات

حبوبات پس از تمیز شدن به کمک دستگاه بوجاری که اقدام به جداسازی و پاکسازی حبوبات میکند آمده میشوند در این مرحله یک دستگاه بالا بر که دارای کاسه هایی جهت حمل مداوم و هماهنگ شده ی حبوبات هستند محصول را از درون مخزن بالا بر حمل و به داخل مخزن دستگاه قرارا میدهند دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک و با تکنولوژی روز دنیا و به عنوان تولید داخلی طراحی و ساخته شده است و شما به آسانی میتوانید وزن مورد نظر خود را که در قابلیت های دستگاه موجود است انتخاب نموده و دستگاه شروع به بسته بندی مینماید

نحوه عملکرد دستگاه به این صورت است که محصولات داخل مخزن خود به کمک هوزینگ که دارای لرزه به وسیله ی برق است ریخته تا با لرزش محصول را در توزین های دستگاه که با توجه به ساخت دستگاه (تک تزین ، دوتوزین ، چهار توزین) میباشد قرار میدهد و سپس دستگاه محصولات را به قسمت مربوط به وزن کردن انتقال میدهد و با توجه به میزان وزنی که شما برای دستگاه در نظر گرفته اید انتقال میدهد و پس از وزن شدن به داخل لوی سلفون کش منتقل میشود و به صورت هماهنگ تمام این عمل تکرار میشود تا در یک دقیقه دستگاه قادر باشد 15 تا 25 بسته را برای شما آماده نماید.

دستگاهی که به صورت تمام اتوماتیک ساخته شده باشد عمل دوخت سربسته ها را نیز برای انجام میدهد اما دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک دوخت بسته ها را به دستگاهی دیگر که به صورت دستی عمل دوخت را انجام دهید واگذار میکند.

خودکفایی در حوزه ی اشتغال با خرید دستگاه بسته بندی

برای اینکه بتوانید موفقیت های بیشتری را در خصوص کسب و کار خود به دست آورید و رضایتمند باشید راه های بسیاری وجود دارد و قطعا میتوانید در این زمینه موفقیت به دست آورید صنعت مواد غذایی از جمله صنعتی است که همه روزه به آن نیازمند هستیم و توسعه و گسترش آن به جز سود چیز دیگری ندارد زیرا که ما میدانیم پس از برطرف کردن نیاز داخل کشور میتوانیم محصولات غذایی بسته بندی را به سایر کشور ها با سود بیشتری به فروش برسانیم.

اگر دنبال راهی برای سرمایه گذاری هستید با خرید دستگاه بندی میتوانید موفقیت های گسترده ای را در این راستا برای خود به ارمغان داشته باشید.

دستگاه های بسته بندی از یک ویژگی برخوردار هستند که مزیتی برای آنها محصوب میشود و آن هم این است که شما به میزان نیاز خود میتوانید دستگاه را تهیه نمایید اگر تولیدات کمتری داری دستگاه ها تک توزین را خریداری نمایید و اگر میخواهید گسترده تر کار کنید و امکان تولیدات بیشتر و فراهم کردن مقدار بیشتری از مواد اولیه را دارید دستگاه های 4 توزین را که سرعت بالاتری دارند را خریداری نمایید.

انواع دستگاه بسته بندی حبوبات (صنعتی و خانگی)

انواع مختلفی از دستگاه بسته بندی حبوبات در زاگرس ماشین تولید و عرضه می شوند؛ در مدل های توزین دار، حجمی، خانگی و صنعتی به شرح زیر می باشند:

دستگاه بسته بندی حبوبات (تک توزین)

این دستگاه میتواند بسته ها را به صورت تقریبی 900 تا 1500 بسته را در ساعت آماده نماید.

دستگاه بسته بندی تک توزین دارای انواع مختلف صنعتی و خانگی می باشد که به صورت اتومات و نیمه اتومات کار می کند.

مدل خانگی آن از لحاظ سرعت، میزان بسته بندی و… تفاوتی با مدل صنعتی ندارد و فقط ابعاد کوچک تری دارد.

دستگاه بسته بندی حبوبات (دو توزین)

دستگاه بسته بندی دو توزین حد متوسطی از تولید بسته ها را به عهده دارد.

دستگاه های 2 توزین برای بسته بندی 1200 بسته تا 1800 بسته در ساعت مناسب هستند.

این دستگاه دارای دو عدد کاپه و لودسل می باشد و نسبت به تک تتوزین سرعت بیشتری دارد.

دستگاه بسته بندی حبوبات (چهار توزین)

این دستگاه قدرت بسته بندی در دقیقه را بیشتر از دو توزین و کمتر از ده توزین دارد

افرادی که قصد دارند 25 تا 35 بسته در طول یک دقیقه و 1500 تا 2100 بسته در ساعت را تولید نمایند، مناسب است.

یکی از تخصصی ترین ماشین آلات زاگرس ماشین، دستگاه 4 توزین می باشد.

دستگاه بسته بندی حبوبات (ده توزین)

این دستگاه 10 توزین سرد و قدرت بالایی در بسته بندی سایر حبوبات در یک دقیقه را دارد.

این دستگاه بسته بندی حبوبات برای کارخانه های بزرگ و تولیدی های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه بسته بندی حبوبات (حجمی)

با این دستگاه میتوانید حبوبات را به صورت حجمی از سایر حبوبات در بسته بندی های مورد نظر قرار دهید.

اگر قصد دارید کیسه های حجمی برنج، تخمه، خشکبار، گندم، حبوبات و… را دارید از این دستگاه استفاده کنید.

دستگاه بسته بندی حبوبات (دستی)

این دستگاه به صورت دستی عمل میکند و دوخت سر بسته را برای شما به صورت حرارتی به انجام میرساند.

تنها کافیست بسته های آماده را از حبوبات پر کنید و دوخت بالای بسته را با دستگاه بسته بندی دستی انجام دهید.

دستگاه قوطی پرکن حبوبات

دستگاه قوطی پرکن حجمی برای بسته بندی حبوبات در قوطی استفاده می شود.

این دستگاه نیز دارای انواع مدل های توزین دار می باشد.

سود دستگاه بسته بندی حبوبات چقدر میباشد؟

سود دستگاه بسته بندی حبوبات از نظر اینکه شما میتوانید با میزان هزینه ی کمی دستگاه را نگه داری و تعمیر کنید و ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه را نیز دارید و دیگر نیازی به استخدام نیروهای کاری جهت بسته بندی ندارید بالاست زیرا که شما با خرید این دستگاه در واقع یک پس انداز کرده اید و میتوانید سالها در این زمینه فعالیت داشته باشید و قطعا در آینده به قیمت دستگاه بسته بندی شما افزوده میشود این در حالی است که انجام کار با نیروی دست بسیار زمان بر و پر هزینه میباشد.

بنابراین با خرید این دستگاه میتوانید نیروهای کاری خود را در راستای بازاریابی نمایید و بازار رقابت را به دست بگیرید و مشتریان زیادی در سراسر کشور داشته باشید. به امید موفقیت شما عزیزان.