اگر قصد راه اندازی یک کار و حرفه‌ای مناسب را در منزل خود دارید بسته بندی مواد غذایی و خرید دستگاه بسته بندی خانگی می‌تواند برای شما حائز اهمیت باشد و شما را به اهدافتان برساند به همین جهت ما با ساخت و طراحی دستگاه بسته بندی خانگی این امکان را برای خانم‌های خانه‌داری که قصد راه اندازی یک کسب و کار پر سود را با سرمایه اندک دارند معرفی می‌کنیم و با تمام نیرو و تلاش خود آمادهٔ خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم تا شما را به نحو احسنت در راستای اهدافتان یاری نماییم و اطلاعات لازم و کافی را در خصوص دستگاه‌های بسته بندی در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم و با مشاوره‌های قطعاً می‌توانید دستگاه مورد  نیاز خود را تهیه نمایید.

برای خرید همین حالا با شماره زیر تماس بگیرید:
09123634345
02634716956

زاگرس ماشین کرج با سالها تجربه و کسب مهارت در خصوص طراحی و ساخت دستگاه بسته بندی خانگی این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده است تا دستگاهی با بهترین کارایی و مناسب‌ترین عمل در اختیار شما قرار دهید.

دستگاه بسته بندی خانگی در انواع و مدل‌های گوناگونی بنا به نیاز مشتریان ساخته میشود.

دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه بسته بندی خانگی

خرید دستگاه بسته بندی خانگی

برای خرید دستگاه بسته بندی خانگی می‌توانید در بین انواع دستگاه‌ها تو زین‌دار (نحوه کار به روش وزن)،  حجمی (کار با حجم) و چندین مدل دیگر به عنوان مثال قوطی پرکن‌ها و… را تهیه نمایید اگر دستگاه بسته بندی از نوع توزین‌دار را که در صنعت از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است و در بین مشتریان دارای محبوبیت ویژه‌ای است را تهیه کنید می‌توانید انواع خشکبار، حبوبات، شکر، ادویه را تهیه نمایید همچنین برای این منظور و کار با دستگاه به یک بالابر و میز استیل دست‌چین نیازمند می‌باشید تا بتوانید در کسری از ساعت تعداد بالایی از محصولات خود را بسته بندی نمایید.

 خرید دستگاه بسته بندی خانگی

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی به دلیل خرید مستقیم و نداشتن مالیات ارزش افزوده، از مرکز زاگرس ماشین بسیار ارزان و مقرون به صرفه است. هر کار و هدفی در ابتدا باید یک سرمایه گذاری روی آن صورت پذیرد ایجاد یک کسب و کار خانگی نیز به همین صورت می‌باشد که شما باید در ابتدا سرمایه گذاری نمایید تا سود بالایی را نیز کسب نمایید به همین منظور ما تمام تلاش و توان خود را به کار گرفته‌ایم تا شما را در راستای اهدافتان یاری کنیم اگر شما روی اهدافتان و خواسته‌ها و ایده‌هایی که در مغز و فکر خود می‌پرورانید سرمایه گذاری درست و به جایی داشته باشید قطعاً می‌توانید در راستای موفقیت‌های خود گام‌های بزرگی بردارید شما در ابتدا یک سرمایه گذاری برای خرید دستگاه انجام می‌دهید و در طی سو الیان دراز و متوالی می‌توانید با به کار گیری نیرو توان و پشتکار خود سود بالایی از این راه دریافت کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی در این مرکز کاملا ارزان و عملکرد ماشین آلات با بهترین کیفیت در ایران است.

اگر به دنبال کارآفرینی ، خود اشتغالی و کسب درامد از راه حلال و با سود بالا هستید یک دستگاه بسته بندی خانگی میتواند در ابتدای راه نکته‌ی مناسبی باشد.

 قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

مشخصات دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه‌های بسته بندی دارای مشخصات گوناگونی با توجه به مدل و نیاز شما هستند به طور مثال در گروه دستگاه‌های توزین دار دستگاه تک توزین 10 تا 15 بسته را در دقیقه تولید می‌کند، در دو توزین 15 الی 25 بسته را در دقیقه تولید می‌کنند و در 4 توزین نیز 15 الی 35 بسته را در دقیقه تولید می‌کنند که این تعداد تولید بسته هم می‌تواند متغیر باشد و با توجه به وزنی که برای دستگاه جهت بسته بندی نمودن انتخاب کرده‌اید که معمولاً بین 200 گرم تا 2 کیلوگرم متغیر است می‌تواند متفاوت باشد.

بنابراین برای کسب اطلاعات در خصوص مشخصات دستگاه بسته بندی خانگی بهترین و مناسب‌ترین راه مشاورهٔ تلفنی با کارشناسان ماست تا بتوانید با یک مشاورهٔ تخصصی و رایگان با توجه به نیازی که دارید مشاوره‌ای دقیق و حرفه‌ای را کسب نمایید.

عملکرد دستگاه بسته بندی دستی

دستگاه بسته بندی خانگی اگر از نوع توزین‌دار ساخته شود در ابتدا مواد مورد بسته بندی را به کمک یک بالابر که دارای کاسه‌هایی جهت بالا بردن مواد به داخل مخزن دستگاه می‌باشد و به صورت کاملاً اتوماتیک این کار را انجام می‌دهد و دستگاه مواد داخل مخزن را با عمل لرزش به سمت توزین‌ها پس از وزن کردن سوق می‌دهد و از طریق لوله‌ای که در دهانه‌ی آن بسته آماده شده به داخل بسته ریخته می‌شود.

در دستگاه‌های تمام اتوماتیک عمل دوخت سر بسته‌ها آنجام میشود و بسته آماده تحویل داده میشود و در دستگاه های نیمه اتوماتیک عمل دوخت انجام نمیشود و فردی باید بسته را از لوله سلفون کش تحویل بگیرد و دوخت را به کمک دستگاه‌های کوچک که عمل بسته بندی سر بسته‌ها را انجام میدهد انجام دهد.

این داستگاه از طریق صفحه نمایش خود قابلیت تنظیم دما و درجه حرارت را دارد تا مشتریان بتوانند به راحتی با این دستگاه کار کنند و سود بالایی را کسب نمایند.

 عملکرد دستگاه بسته بندی خانگی

سود کار با دستگاه بسته بندی خانگی چقدر است؟

بسته بندی مواد غذایی قطعاً سود بالایی دارد زیرا که محصولات فله دارای قیمت پایین‌تری هستند ارزش افزودهٔ بالاتری را پیدا می‌کنند بنابراین در هر صنعت و تولیدی می‌توانید از دستگاه بسته بندی خانگی استفاده کنید در واقع تمام خط‌های تولید نیازمند دستگاه بسته بندی هستند تا علاوه بر اینکه از محصولات تولیدی خود در بسته‌ها محافظت کنند تا آنها را سالم به دست مشتری برسانند و در حمل و نقل و فروش راحت‌تر باشند سود بیشتری را نیز کسب کنند.

دستگاه بسته بندی خانگی دارای سود بالایی است و افراد زیادی توانسته‌اند از این راه صاحب سود و کسب درامد شوند.

بسته بندی حبوباب در منزل

حبوبات از جمله مواد غذایی می‌باشد که در بسته بندی هایی در فروشگاه‌ها عرضه می‌شود و به عنوان یک کسب و کار خانگی پرسود نیز شناخته شده است و افراد زیادی هستند که با بسته بندی حبوبات در خانه توانسته‌اند سود بالایی از این را کسب نمایند به همین دلیل است که این راه سود مناسبی را به شما عرضه می‌کند و اگر به دنبال یک راه برای کسب درامد هستند می‌توانید در این راستا سرمایه گذاری کنید.

برای دریافت مشاوره در خصوص خرید دستگاه می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و اطلاعات لازم و کافی را در این خصوص کسب نمایید تا در خرید خود موفق باشید و دستگاه پاسخگوی نیاز شما باشد.

بسته بندی خشکبار در منزل

با توجه به سودی که در بسته بندی مواد غذایی وجود دارد با خرید یک دستگاه بسته بندی خشکبار در منزل میتوانید در راه کسب و کار خانگی موفق باشید و حوزه ی فعالیت خود را نیز میتوانید گسترش دهید بنابراین اگر به دنبال راهی برای سرمایه گذاری و ایجاد شغل هستید پیشنهاد ما به شما خرید دستگاه بسته بندی خشکبار است.

برای بسته بندی خشکبار در منزل میتوانید دستگاه بسته بندی خانگی را با کارایی بالا خریداری نمایید و امکان گسترش کسب و کار خود را بالا ببرید به همین منظور خرید یک دستگاه ضمانت‌دار میتواند به شما این امکان را دهد تا بتوانید در این حوزه‌ی کاری موفق باشید.

بسته بندی مواد غذایی در منزل

با خرید یک دستگاه بسته بندی خانگی می‌توانید سایر مواد غذایی را بسته بندی نمایید به همین دلیل دستگاه بسته بندی توزین‌دار به شما این امکان را می‌دهد تا حبوبات (انواع لوبیا، عدس، لپه، نخود، جو و…) و همچنین خشکبار از جمله (پسته، بادام، فندق، گردو، کشمش و…) را در بسته‌های مناسب تهیه و روانه‌ی بازار کنید.

بنابراین زاگرس ماشین کرج با ساخت دستگاه‌ها با وسایل اولیه‌ی بسیار مرغوب این امکان را برای فعالیت و سرمایه گذاری شما فراهم کرده است تا بتوانید در راستای خود اشتغالی گام بردارید و موفقیت کسب کنید.

دستگاه بسته بندی پودر قهوه | قیمت دستگاه ساشه قهوه

دستگاه بسته بندی پودر قهوه | قیمت دستگاه ساشه قهوه

/
دستگاه بسته بندی پودر قهوه در کیسه پلاستیکی، اتوماتیک، توزین د…
خرید و قیمت دستگاه سرخ کن سیب زمینی بلژیکی

قیمت دستگاه سرخ کن سیب زمینی بلژیکی

/
دستگاه سرخ کن سیب زمینی بلژیکی یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین…
قیمت دستگاه پرکن ادویه صنعتی و خانگی

قیمت دستگاه پرکن ادویه (قوطی + کیسه + ساشه )

/
دستگاه های ادویه پر کن صنعتی و خانگی در انواع اتوماتیک و نیمه اتو…
خرید و قیمت دستگاه بسته بندی تافی

خرید دستگاه بسته بندی تافی [خط تولید تافی]

/
تافی ها و شکلات ها جهت حفظ و نگهداری بهتر برای مدت زمان طولانی و…
دستگاه بسته بندی لبنیات | راه اندازی خط تولید لبنیات

دستگاه بسته بندی لبنیات | راه اندازی خط تولید لبنیات

/
راه اندازی خط تولید و بسته بندی لبنیات خانگی یا صنعتی یک فرآیند چالش …
خرید دستگاه بسته بندی استوک با قیمت ارزان

دستگاه بسته بندی استوک (خرید + قیمت)

/
بهترین روش ها برای خرید و فروش دستگاه بسته بندی استوک چیست؟ از کدام…
خرید و قیمت دستگاه بسته بندی ظروف چینی
قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی قیمت دستگاه های تولید چیپس

قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی | قیمت دستگاه های تولید چیپس

/
قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی و تجهیزات و دستگاه های جانبی برای تکمیل …

خرید دستگاه پوست گیر جو | قیمت دستگاه جو پوست کن خانگی

/
دستگاه پوست گیر گندم و دستگاه جو پوست کنی جزو ماشین آلات صنعتی خط ت…