دستگاه بسته بندی دستی

دستگاه بسته بندی دستی برای بسته بندی کردن محصولاتی پس از قرار دادن داخل نایلون‌ها و کیسه‌ها میتوانید با دستگاه دوخت پدالی عمل دوخت سر بسته‌ها را انجام دهید. امروزه دستگاه بسته بندی دستی میتواند برای بسیاری از افراد مفید و کار راه انداز باشد زیرا که این دستگاه برای مغازه‌ها و سوپر مارکت‌ها و عطاری‌ها و افرادی که تولید مواد غذایی ، دارویی و هر محصولی انجام میدهند میتوانند با هزینه‌ی کم دستگاه بسته بندی دستی ( دوخت پدالی ) را خریداری نمایند و محصولات خود را بسته بندی و نگهداری نمایند .

در برخی موارد تولیدات انبوه نیستند برای مثال شما قصد بسته بندی محصولات کشاورزی خود مانند سایر خشکبار و حبوبات و یا میوه‌های خشک شده و هر محصولی مانند این هستید میتوانید این دستگاه را خریداری نمایید و نایلون و سلفون را آماده خریداری نمایید محصولات خود را وزن کنید در کیسه و سلفون قرار دهید و دوخت بالای بسته را با این دستگاه دستی انجام دهید.

برخی از افراد هزینه‌ی خرید دستگاه های بزرگ و صنعتی بسته بندی مانند دستگاه‌های تمام اتوماتیک و توزین دار را ندارد به همین جهت کار و فعالیت خود را با دستگاه‌های دستی آغاز میکنند و پس از انبوه سازی و بالا بردن میزان تولید خود و رسیدن به حد نیاز خود دستگاه‌های اتوماتیک را خریداری میکنند.

اما امروزه دستگاه‌های بسته بندی دستی که دوخت حرارتی دارند و به کمک نیروی دست و قرار گرفتن زیر نوار دستگاه انجام میشوند هنوز جایگاه ویژه‌ای دارند و در عطاری‌ها و مغازه‌های خاروبار فروشی و شیرینی فروش‌ها مورد استفاده قرار میگیرند.

خرید دستگاه بسته بندی دستی

برای اینکه بتوانید دستگاه بسته بندی دستی را برای استفاده در کسب و کار خود و رونق کسب و کار خود تهیه نمایید میتوانید این دستگاه را با قیمت مناسب خریداری نمایید به همین منظور گروه صنعتی زاگرس ماشین کرج با بهره گیری از دانش و تجربه‌ی چندیدن ساله‌ی خود نیروهای جوان و متخصص را به کار گرفته است تا دستگاه بسته بندی دستی با بهترین کارایی را تولید و رضایت مشتریان عزیز خود را جلب نماید.

همچنین برای بسته بندی نمودن سبزی‌های پاک شده و شسته شده به صورت تازه و خورد شده و یا خشک شده و میوه‌ها و صیفی جات شسته شده و ضدعفونی شده میتوانید از این دستگاه استفاده نمایید.

 دستگاه دوخت پدالی

دستگاه دوخت پدالی

دستگاه دوخت پدالی و حرارتی از جمله دستگاه‌های بسته بندی دستی میباشند که قیمت مناسبی دارند و هر فردی میتواند با کمترین هزینه آن را تهیه نماید و برای بسته بندی محصولات خود از آن استفاده نماید.

دستگاه دوخت پدالی با مصرف برق میتواند حرارت ملایم و متناسبی را تولید نماید و سر بسته‌ها را دوخت نماید تا محصولات از هر گونه عامل میکروبی و خارج از محیط محافظت شده باشند.

زاگرس ماشین کرج دستگاه بسته بندی دستی را با استاندارد طراحی و ساخته است تا فرد در حین کار با این دستگاه اذیت نشود و احساس راحتی داشته باشد در واقع بتواند در نهایت آرامش و بدون هیچ گونه سختی بسته‌ها را تهیه نماید.

دستگاه های دستی را میتوانید با قیمت مناسب خریداری نمایید و قطعا میتوانید کسب و کار خود را رونق ببخشید زیرا که امروزه کسب و کارهایی موفق هستند که فعالیت و حرفه ی خود را توسعه میبخشند و برای آن ارزش قائل میشوند و آن را مدیریت میکنند.

خصوصیات دستگاه دوخت پدالی

این دستگاه دارای میز نگه دارنده برای سهولت در انجام کار را دارد تا کاربر بتواند به راحتی با آن انواع بسته‌های پلاستیکی ، آلومینیومی ، فومی ، پلی استر و پلی اتیلن و … را که با موادی از جمله حبوبات ، خشکبار ، ماکارانی ، قند و شکر ، مواد پودری ، انواع نان‌ها و نان های فانتزی و مواد پتروشیمی و … پر شده است را دوخت زده و بسته بندی نماید.همچنین این دستگاه فک المنتی پنج خط و تایمر حرارتی دارد و دوخت را در طول‌های مختلف 30 ، 40 ،50 و 60 سانتی متری انجام میدهد.

قیمت دستگاه بسته بندی دستی

قیمت دستگاه بسته بندی دستی

قیمت این دستگاه در مقایشه با دستگاه‌های بزرگ و تمام اتوماتیک بسیار مناسب‌تر و ارزان قیمت‌تر میباشد و افراد میتوانند با خرید این دستگاه قیمت مناسب را میتوانید خریداری نموده و محصولات خود را بسته بندی نمایید.

دستگاه بسته بندی دستی حبوبات

دستگاه بسته بندی دستی حبوبات و خشکبار میتواند سایر نیازهای مشتریان را پاسخگو باشد با خرید یک دستگاه دستی میتواند با هزینه‌ی کمتری و استفاده از یک نیروی انسانی حبوبات و خشکبار را بسته بندی نمایید .

این دستگاه به شما این امکان را میدهد تا محصولات خود را با کمترین هزینه بسته بندی نمایید و هر میزان تولید را داشته باشید. امروزه با توجه به مسئله‌ی تورم‌ها و گرانی‌ها در همه‌ی محصولات و اقلام میتوانید به صورت خود اشتغالی و با بهره گیری از توان و نیوری انسانی بدون نیاز به صرف هزینه‌های چند میلیون تومانی با خرید دستگاهی کوچک و راه انداز فعالیت خود را در خانه گسترش ببخشید.

دستگاه بسته بندی دستی خانگی

دستگاه‌های دستی به راحتی در خانه مورد استفاده قرار میگیرند زیرا که این دستگاه‌ها ابعاد کوچکی دارند و همچنین وزن آن بسیار کم میباشد و قابل حمل توسط یک نیروی انسانی میباشند بنابراین دستگاه دستی را میتوانید خریداری نمایید و روزانه تولیدات بالایی از همین دستگاه داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *