دستگاه بسته بندی ماست لیوانی، ماست یک نفره (تک نفره)، ماست موسیر، ماست خانگی، ماست دبه  توسط دو دستگاه بسته بندی (دستگاه پرکن ماست و یا دستگاه سیل ماست) صورت می گیرد. دستگاه سیل انواع مختلفی دارد که در ابعاد و اندازه کوچک و بزرگ، اتوماتیک، دستی، خانگی، صنعتی و با کارایی و کاربرد بالا تولید می شود. دستگاه پرکن ماست نیز بصورت نازل دار تک نازل، دو نازل، 4 نازل، 10 نازل و… است.

دستگاه بسته بندی ماست دستگاه پرکن ماست

انواع دستگاه بسته بندی ماست

دستگاه بسته بندی ماست دارای انواع مختلف است که به صورت سیل و کیوم و پرکن مایع صورت می گیرد. انواع مختلف تمام اتومات، نیمه اتوماتیک و دستی که به صورت صنعتی و خانگی هستند از جمله انواع آن ها هستند. در ادامه انواع بسته بندی ماست و روش های مختلف این کار را برای شما بیان می کنیم:

بسته بندی ماست تک نفره نیاز به دستگاه سیل لیوانی می باشد.

دستگاه سیل ماست چیست؟

دستگاه سیل ماست یکی از مهم ترین دستگاه های بسته بندی وکیوم و پرس می باشد. قالب های متنوعی برای دستگاه سیل موجود است و می توان استفاده کرد. برای بسته بندی ماست با این دستگاه حتما به اندازه دهانه ظرف، جنس رول مصرفی و جنس ظرف بسته بندی دقت نمائید.

دستگاه سیل ماست و بسته بندی ماست

انواع مختلف دستگاه بسته بندی ماست شامل موارد زیر هستند که بسیار پر کاربرد هستند:

  • دستگاه سیل القایی،
  • دستگاه سیل روتاری،
  • دستگاه سیل ریلی،
  • دستگاه سیل وکیوم،
  • دستگاه سیل لیوانی،
  • دستگاه سیل حرارتی.

به طور کلی سیل کردن بسته بندی به معنی وکیوم کردن یا پرس کردن می باشد. این دستگاه به کمک گرما و فشار ناشی از دستگاه بر روی فیلم یا رول و دهانه ظروف، بسته بندی ماست را به شکل مختلف انجام می دهد. و این کار باعث می شود که هوا به درون بسته بندی ماست نفوإ نکند و همین امر موجب نگهداری و محافظت از ماست می شود.

دستگاه پرکن ماست چیست؟

یکی دیگر از دستگاه بسته بندی ماست دستگاه های پرکن مایعات می باشند. دستگاه پرکن ماست انواع مختلف زیادی دارد که تعدادی از این دستگاه ها برای بسته بندی مایعات غلیظ مثل ماست موسیر و ماست خانگی هستند. از دستگاه پرکن لیوانی، دستگاه پرکن ماست موسیر، دستگاه پرکن نازل دار، دستگاه پرکن اتومات، نیمه اتوماتیک، دستی در انواع صنعتی و خانگی می توان به عنوان دستگاه بسته بندی ماست استفاده کرد.

قیمت دستگاه بسته بندی ماست

دستگاه بسته بندی ماست دبه ای این ویژگی را دارد که با قرار دادن ظروف دبه ای در سایز های مختلف سپس پر کردن آن و گذاشتن درب آن توسط دب بند و یا سیل کردن صورت می گیرد. دستگاه بسته بندی و سیل ماست دبه ای به صورت کاملا مکانیزه و با بهترین راندمان صورت می گیرد.

برای استعلام قیمت دستگاه ببسته بندی ماست ، بستنی ، ماست دبه ای ،ماست لیوانی ،دستگاه پرکن ماست، قیمت دستگاه سیل ماست و انواع محصولات مشابه و بررسی بهترین نمونه ها و همچنین راهنمایی و مشاوره در این زمینه با شماره: 09123634345 تماس بگیرید.

محبوب ترین ماده ای که در حال حاضر برای ماست تازه استفاده می شود، پلی استایرن حرارتی با رنگدانه TiO2 (PS-HI) است که دارای فویل آلومینیومی/ورقه ورقه پلاستیکی یا درب یا درب ورقه بند حرارتی کاغذی/پلاستیکی است.
ماست عمدتاً در بطری‌های PE-HD بسته‌بندی می‌شود که با درب‌های مهر و موم شده با حرارت، ظروف آلومینیومی، فنجان‌های قالب‌گیری شده و کیسه‌ها بسته‌بندی می‌شوند . علاوه بر این، بطری های ساخته شده از مواد دیگر، مانند پلاستیک (PET) توسط برخی از تولید کنندگان ساخته شده است.

مرکز تلید دستگاه بسته بندی ماست زاگرس ماشین کرج یکی از برترین مراکز ایران است که به تمام کشور خدمات ارائه می دهد.