دستگاه بسته بندی مایعات

دستگاه بسته بندی مایعات مانند آب معدنی ، دوغ ، نوشابه ، آب لیمو ، نوشیدنی ها مانند ساندیس و انواع مایعات را میتوانید با قیمت و با کیفیت فوق العاده خریداری نمایید.

بسته بندی ساشه مایعات به صورت مدادی

بسته بندی ساشه مایعات به صورت مدادی

بسته بندی ساشه مایعاتی به صورت سه طرف دوخت

بسته بندی ساشه مایعاتی به صورت سه طرف دوخت

دستگاه برای انواع بسته‌بندی مایعات با توجه به نیاز شما طراحی و ساخته میشود و در اختیار شما عزیزان گذاشته میشود. با خرید یک دستگاه میتوانید به صورت کاملا اتوماتیک مراحل استیل کردن ، پر‌ کردن ، درج تاریخ و مهر و موم نمودن را انجام دهد.

دستگاه برای بسته‌بندی در تنوع گسترده و با کاربرد‌های مختلفی طراحی ، ساخته و تولید میشود.

دستگاه بسته بندی مایعات غلیظ

دستگاه بسته بندی مایعات غلیظ

دستگاه بسته بندی مایعات غلیظ

برای خریداری دستگاه جهت بسته‌بندی مایع‌های غلیظ مانند ریکا ،مواد‌شیمیایی ، مواد‌دارویی و شربت‌ها و هر مایعی که غلظت آن بالا باشد میتوانید از زاگرس‌ماشین‌کرج دیدن فرمایید و دستگاه را با قیمت فوق‌العاده و همچنین کیفیت بسیار بالا تهیه نمایید.

دستگاه بسته بندی تک نفره

بسته‌بندی به صورت تک‌نفره انواع و اقسام متفاوتی دارد برای مثال دوغ و یا نوشابه‌ی تک‌نفره را میتوان نام برد و یا آب‌لیمو و آب‌نارنج تک‌نفره که به صورت مدادی بسته‌بندی میشوند به هر حال شما میتوانید انواع دستگاه‌ها را برای بسته‌بندی از زاگرس‌ماشین‌کرج تهیه نمایید.

بسته بندی انواع مایعات

بسته‌بندی انواع مایعات امروزه بسیار حائز اهمیت میباشد زیرا که با توجه به نیاز جامعه به این مایعات تنها راه رساندن این محصولات به مشتریان و خانواده‌ها بسته‌بندی نمودن در وزن‌های گوناگون میباشد.

محصولاتی با چگالی بالا مانند روغن‌ها و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین تنها هدف‌ما کسب رضایت مشتریان و تولید دستگاه‎های بسیار با‌کیفیت میباشد تا شما را در راستای اهدافتان یاری نماییم.

دستگاه‌ها برای اینکه عمل بسته‌بندی را انجام دهند از سه روش معمولی، فشار و وکیوم استفاده میکنند.

بسته بندی در بطری ، به صورت سه‌طرف‌دوخت ، به صورت مدادی ، بسته بندی در‌پاکت ،ظروف فلزی،ظروف کارتنی، بطری پلاستیکی ، ظروف شیشه‌ای امکان پذیر میباشد.

حجمی

فشاری

درون خطی

پر کن های ترکیبی

روتاری (چرخشی)

ثقلی

خلائی

تمام‌اتوماتیک

نیمه‌اتوماتیک

خرید دستگاه بسته بندی مایعات

خرید دستگاه بسته بندی مایعات

خرید دستگاه بسته بندی مایعات

دستگاه بسته‌بندی در زمینه‌های گوناگون تولیدات دارویی و پزشکی ، صنایع شیمیایی ، آرایشی و بهداشتی و….. کاربرد فراوان دارند.

با خرید یک نمونه از دستگاه‌بسته‌بندی از بسیاری از هزینه‌های اضافی و به کارگیری روش‌های قدیمی و زمان‌بر و استخدام نیرو‌های کاری جلوگیری خواهید کرد.

دستگاه بسته بندی را از زاگرس‌ماشین‌کرج با قیمت و کیفیت فوق‌العاده ارزان خریداری نمایید تا بتوانید در این راستای تولیدات مایع‌ها (مانند آب‌‎معدنی ، آب‌لیمو ، نوشیدنی‌ها و نوشمک ها ، ساندیس‌‌ها و آبمیوه‌ها ، شیر ، دوغ ، نوشابه و …. فعالیت کنید و در این زمینه موفقیت‌های بیشماری را کسب نمایید.