دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک

دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک از جمله دستگاه‌های بسته بندی ارزان قیمت میباشد که افرادی که در ابتدای راه‌اندازی یک کارگاه و تولیدی هستند میتوانند دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک را با قیمتی فوق العاده ارزان در برابر تمام اتوماتیک خریداری کنند زیرا که دستگاه نیمه اتوماتیک یک سوم قیمت دستگاه تمام اتوماتیک دارد و در ابتدای کار بسیار کار راه انداز و مقرون به صرفه است افراد زیادی هستند که این دستگاه را خریداری میکنند و پس از گسترش کار و سفارشات خود اقدام به خرید دستگاهی با ظرفیت بالا تر میکنند.

همه روزه شاهد این موضوع بوده ایم که تمام کسب و کار هایی که امروز بزرگ هستند در ابتدا یک کسب و کار کوچک بوده‌اند افرادی که در امر تولید و بسته بندی فعالیت داشته‌اند میدانند که ابتدا باید گام های کوچکی را بردارند تا با ضرر در ابتدای کار مواجه نشوند و بازار را به دست بگیرند و مشتریان خود را پیدا کنند و در کمال آرامش و بدون دغدغه بتوانند در بازار رقابت موفقیت کسب کنند و پس از اینکه توانستند تولیدات کم خود را به مشتریان بفروشند پس از بالا رفتن تقاضاها و به دست آوردن سود اندکی راه برای افزایش کسب و کار و توسعه دادن به کار و گسترده کردن دستگاه ها هموار است .

به همین دلیل است که دستگاه بسته بندی نیمه صنعتی مشتریان ویژه ای دارد و افراد با سرمایه ی کمی که دارند میتوانند دستگاه را بدون هیچ دغدغه‌ای خریداری نمایند و پس از مدتی کسب و کار موفق اقدام به گسترش و افزودن امکانات بیشتر به دستگاه خود میکنند.

دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک

این راه یک را اصولی است که میتواند هر تولید کننده‌ای را به محبوبیت و موفقیت برساند.

مزایای دستگاه بسته بندی تیمه اتوماتیک

قیمت ارزان از مهم ترین ویژگی‌های این دستگاه میباشد.

دستگاه نیمه اتوماتیک عمل وزن کردن محصولات را با دقت بالایی انجام میدهد

اگر دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک را از نوع توزین دار انتخاب کنید میتواند این امکان را برای شما فراهم می آورد تا هر محصولی مانند خشکبار و حبوبات و هرانچه مدنظر دارید بجز مواد پودری و مایعات و کیک‌ها را بسته بندی نمایید.

دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک سلفون را ابتدا به دور یقعه‌ی سلفون کش قرار میدهد و به صورت همانگ میتواند محصولات وزن شده ی شما را به داخل سلفون انتقال دهد و بسته را برش زده و مجددا عمل را تکرا کند.

دستگاه بسته بندی مزیتی که دارد در زمان و هزینه ها صرفه جویی میکند و باعث میشود تا نیروهای کاری که هزینه‌ای بالادارند عقب روند و دستگاه‌ها بتوانند یک سرمایه گذاری مطمئن برای صاحبان مشاغل باشند.

دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک با بسته بندی محصولات آن ها را در برابر عوامل محیطی حفظ و نگهداری خواهد کرد.

تفاوت دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک با تمام اتوماتیک

دستگاه به طور کلی بقش وسیعی از نیاز تولید کنندگان را برطرف میسازند و این دستگاه‌ها هستند که عمل حمل و نقل و فروش را آسان‌تر میکنند و ارزش افزدوه‌ی محصولات را با بسته بندی بالا میبرند و با درج کلیه ی مشخصات محصول بر روی بسته بندی‌ها بسیاری از مشکلات و سواستفاده‌ها را به حداقل ممکن میرساند. ام یک تفاوت کلی در نحوه‌ی عملکرد دستگاه نیمه اتوماتیک با تمام اتوماتیک موجود میباشد و آن هم در انتهای کار است در نیمه اتوماتیک بسته پس از تهیه شدن و قرار گرفتن محصول وزن شده داخل بسته و برش آن عمل دوخت سر بسته انجام نمیشود و بسته روی نوار دستچین قرار میگیرد تا با یک دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک عمل دوخت سر بسته نیز انجام شود.

دستگاه بسته بندی دستی که حرارتی نیز نام دارد میتواند عمل دوخت را به نحو احسنت انجام دهد و همچنین قیمت پایینی نیز دارد.

قیمت دستگاه نیمه اتوماتیک

قابل ذکر است که قیمت فوق العاده‌ای که زاگرس ماشین برای دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک قرار داده است توانسته است فروش بالایی را به خود اختصاص دهد و مشتریان زیادی از دستگاه‌های بسته بندی نیمه اتوماتیک دیدن کرده‌اند و توانسته‌اند با خرید این دستگاه مشتری دائم ما باشند و از دستگاه به نحو احسنت استفاده کنند اگر به دنبال خرید این دستگاه نیمه اتوماتیک هستید میتوانید به مجموعه‌ی پرتلاش ما واقع در کمالشهر کرج مراجعه نمایید تا دستگاهی را با بهترین کیفیت و کارایی تهیه نمایید ما این دستگاه را به سراسر کشور عرضه میکنیم و آرزوی موفقیت روز افزون را برای شما داریم.

خرید دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک

اگر قصد خرید این دستگاه را دارید و میخواهید یک دستگاه با بلاترین کیفیت و بدون کوچکترین خطا را داشته باشید تا با بسته بندی محصولات خود این امکان را داشته باشید تا محصول خود را با سود بالاتری به فروش برسانید میتوانید با مراجعه به زاگرس ماشین کرج به هدف خود دست یابید و به سرعت موفق شوید به همین منظور است که ما میتوانیم همراه شما باشیم تا شما در تحقق اهداف خود سربلند باشید.

برای خرید یک دستگاه حتما باید اطلاعات دقیق در خصوص ظرفیت دستگاه به شما داده شود و شما میتوانید با مشاوره‌ای که از ما دریافت میکنید به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای از ویژگی‌ها و اطلاعات محصولات مطلع شوید.

دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک خشکبار

خشکبار از جمله مواد غذایی است که قیمت بالایی دارد و قطعا باید از آن در برابر عوامل بیرونی و گرد و خاک و رطوبت نگه داری شود این محصول به دلیل قیمت بالایی که دارد باید حتما در بسته‌های صد گرمی تا 2 کیلوگرمی قابلیت بسته بندی شدن را دارند و در ایام عید مشتریان خاص خود را در فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای دارند و میتوانید با تهیه‌ی یک دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک این محصول را در وزن‌های متفاوتی بسته بندی کنید و به فروش برسانید.

با توجه به اینکه کشور ما در تولید محصولاتی مانند بادام ، فندق ، پسته ، تخمه و … موفق بوده است در حوزه‌ی بسته بندی خشکبار نیز میتواند موفق باشد.

دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک حبوبات

حبوبات بسته بندی شده امروزه مشتریان فراوانی دارد زیرا که امروزه خرید خانواده‌ها به صورت کلی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای انجام میشود و در کشور ایران به خصوص غرب کشور تولید نخود ، عدس ، لپه ، گندم ، جو ، لوبیا ، باقالی و … به صورت دیم و کاشت بسیار گسترده است و حتی قابلیت صادرات را نیز دارد با این حال با خرید یک این دستگاه قادر خواهید بود تا محصولات و حبوبات تولیدی خود را بسته بندی کنید تا علاوه بر کسب سود بیشتر دارای یک برند نیز شوید و بازار رقابت را جدی‌تر دنبال کنید.

دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک ادویه

برای خرید دستگاه جهت بسته بندی نمودن ادویه جای نگرانی وجود ندارد زیرا که این دستگاه را میتوانید با کیفیت و عملکرد بالایی خریداری نمایید به همین منظور برای انجام و پر کردن قوطی و یا سلفون از ادویه‌ها با دستگاه نیمه اتوماتیک نیازمند یک نیروی انسانی هستید تا قوطی‌ها را زیر گلویی که ادویه‌های وزن شده از آن خارج میشود نگه دارند تا پس از پر شدن بسته و قوطی ، قوطی و بسته‌ی بعدی را زیر گلویی قرار دهد به همین منظور دستگاه نیمه اتوماتیک ادویه را نیز میتوانید با قیمت بسیار مناسب از زاگرس ماشین کرج خریداری نمایید.

ضمانت دستگاه

دستگاه‌های تولید شده توسط مجموعه‌ی زاگرس ماشین با کیفیت و کارایی بالایی تهیه میشود به همین منظور است که با ضمانتی که برای دستگاه قرار میدهیم این اطمینان را به مشتریان عزیزمان میدهیم که دستگاهی با بهترین کیفیت و کارایی به آنها عرضه میدهیم بنابراین با ضمانت و خدماتی که برای دستگاه‌های خود قرار داده‌ایم آماده‌ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *