اگر قصد تهیه و خرید دستگاه شیرینگ پک کابینتی را دارید میتوانید به سایت دستگاه بسته بندی زاگرس ماشین مراجعه نمایید و این دستگاه را با قیمت مناسب خریداری نمایید. (ارسال به سراسر ایران)

دستگاه شیرینگ پک چیست؟

دستگاه شیرینگ پک پوششی از جنس نایلون دور کالا ایجاد میکند هنگامی که میخواهید چند بطری آب معدنی، نوشابه، رب گوجه فرنگی، مواد شوینده و… را در کنار یکدیگر قرار دهید باید از این دستگاه استفاده کنید. استفاده از این روش بسته بندی میتواند در حمل و نقل برای فروش به سراسر کشور و تحویل و عرضه به فروشگاه های مواد غذایی به آسانی صورت پذیرد و در بسته های 10 یا 20 عددی تحویل مغازه دار ها و فروشگاه های بزرگ گردد.

دستگاه شیرینگ پک
شیرینگ پک یا شرینک پک؟

دستگاه شرینک پک تلفظ صحیح نام این دستگاه می باشد که در لاتین Shrink Pack نام دارد.

خرید دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک را میتوانید با بهترین کیفیت و مناسب ترین کارایی خریداری نمایید. با توجه به اینکه تنها هدف ما کسب رضایت مشتری و موفقیت در کسب و کار شما میباشد سعی بر این داشته ایم تا این دستگاه را با بالاترین کیفیت توسط مهندسین طراحی نماییم خرید دستگاه شیرینگ پک در کارخانه ها بسیار پر مصرف میباشد و با خرید این دستگاه میتوانید به رونق و اقتصاد بیشتری را به کار و حرفه ی خود وارد نمایید دستگاه شیرینگ پک و بسته بندی تعداد محصولات در یک بسته میتواند در حمل و نقل و عرضه به سراسر کشور نقش مهمی را ایفا نماید.

انواع مدل ها و کاربرد دستگاه شیرینگ پک چیست؟ مدل کابینی و تونلی شرینک پک + نایلون شیرینگ و شرینک گک بطری

قیمت دستگاه شیرینگ پک بسته بندی

دستگاه بسته بندی شیرینگ پک زاگرس ماشین قیمت مناسب و ارزان تری نسبت به دیگر مراکز دارد؛

این دستگاه ساخته شده به دست طراحان و مهندسان داخل کشور و با مواد اولیه مرغوب و داخلی میباشد.

تولید داخلی این دستگاه موجب شده که قیمت دستگاه شیرینگ پک در این مرکز مقرون و به صرفه باشد.

همچنین به دلیل خرید مستقیم از کارخانه،  قیمت شرینگ پک تونلی و کابینی مقرون و به صرفه خواهد بود.

جهت کسب یک مشاوره ی کاملا تخصصی و رایگان در خصوص مشخصات دستگاه با ما در ارتباط باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید!

قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی

کاربرد دستگاه شیرینگ پک چیست؟

موارد استفاده و کاربرد شیرینگ پک در بسیاری از فروشگاه ها، کارخانجات و خطوط تولیدی برای ایجاد یک لایه محافظ و پوشش نایلونی بر روی بسیاری از محصولات می باشد.

کسب و کار ها و خطوط تولید زیادی هستند که به این دستگاه نیاز اساسی دارند؛
مخصوصا کارخانه ها و انواع خط تولید زیر:

 • کارخانه تولید آب معدنی (نوشابه – دلستر – ماءالشعیر – نوشیدنی)
 • کارخانه تولید لوازم خانگی و شکستنی.
 • کارخانه تولید محصولات کنسروی مثل (رب گوجه – تن ماهی – کمپوت)
 • خط تولید محصولات بطری شیشه ای مثل (خط تولید آبلیمو – شربت – سس)
 • خطوط تولید محصولات دارویی – خط تولید محصولات شیمیایی – مصالح
 • صنایع تولیدات لوازم ارایشی و محصولات بهداشتی.
 • و…

جهت کسب یک مشاوره تخصصی و رایگان در خصوص مشخصات دستگاه با ما در ارتباط باشید.
اینجا کلیک کنید

از جمله مزایای شرینک محصولات:

 • چیدمان مرتب – ایمنی محصولات – زیبا سازی ظاهر بسته بندی – کاهش هزینه ها و…
 • این دستگاه میتواند فروش و حمل و نقل را برای شما آسان تر و ایمن تر کند.
 • همچنین می تواند بسته بندی در کارتن ها که حجم زیادی از فضای شما را اشغال میکنند از بین ببرد و کار شما را آسان تر از پیش کند.
 • محافظت از محصول در برابر عواملی همچون رطوبت، گرد و خاک، دستکاری و…
 • جلوگیری ازشکستن، ترک برداشتن و آسیب های فیزیکی مختلف.
 • مقاوم کردن محصولات شما در انبار داری و نگهداری محصولات بدون کاهش کیفیت.

بنابراین با خرید این دستگاه خط تولید خود را ارتقاء خواهید داد و به کار و حرفه خود رونق خواهید بخشید.

انواع دستگاه شیرینگ پک

انواع دستگاه شیرینگ پک دارای مدل های مختلفی می باشد که به مهمترین آن ها می توان به دستگاه شیرینگ پک کابینتی، کوره ای، خانگی، اتومات و… اشاره کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع آن آشنا شوید:

 • دستگاه شرینک پک مدل رومیزی: جهت شرینک انواع محصولات با ابعاد کوچک؛
 • دستگاه شیرینگ پک کابینی: مدل خانگی برای محصولات در اندازه کوچک؛
 • دستگاه شرینک پک تونلی یا کوره ای: توانایی شرینک محصولات با ابعاد متوسط و بزرگتر؛
 • دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک: سرعت پائین تر – کالا های وچکتر و متوسط؛
 • دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک: انواع محصولات بزرگ و کوچک با سرعت بالا.
دستگاه شیرینگ پک تونلی تمام اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک کوره ای

این قبیل دستگاه های شیرینگ پک را در کارخانجات بزرگ و برای بسته بندی های بزرگ مورد استفاده قرار می دهند. در این دستگاه محصول با کمک لیفتراک و یا اپراتور در ورودی دستگاه قرار گرفته و نایلون به دور آن کشیده شده و با کمک جک به سمت تونل هدایت می شود. این دستگاه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دارد. قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی بر اساس اندازه و تمام اتومات یا نیمه اتوماتیک بودن آن قطعا متفاوت خواهد بود.

نحوه کارکرد دستگاه تونلی

برای اینکه عمل شیرینگ توسط دستگاه شیرینگ پک تونلی انجام شود، در ابتدا باید کالا به صورت اتومات یا با کمک اپراتور (در مدل های دستی و نیمه اتوماتیک) نایلون پیچ شود. سپس از طریق نوار نقاله به کوره یا تونل دستگاه منتقل شود تا عمل شیرینگ انجام بپذیرد؛ در کوره ابتدا برای اینکه نایلون پخته و نرم شود به آن حرارت داده می شود و در انتهای کوره هوا از طریق فن های خنک کننده به بسته ها دمیده میشود. این روش جزو محبوب ترین و بهترین روش های شرینک محصولات می باشد.

نحوه کارکرد دستگاه شیرینگ پک تونلی تمام اتوماتیک و نیمه اتومات دستی

اگر درهر زمینه ی تولیدی فعالیت دارید قطعا در خط بسته بندی به این دستگاه نیز نیازمند خواهید بود. این روش (شرینک تونلی نیمه اتومات یا تمام اتوماتیک) در بسته بندی باعث میشود تا محصولات با محافظت بیشتری به مقصد برسند. در این نوع بسته بندی به خاطر شفافیت لایه ی پلاستیکی شیرینگ، پوشش و طرح محصولات به وضوح روشن و نمایان است.

بسته بندی با با روش شیرینگ پک تونلی بسیار مزایا دارد؛ این روش از بسته بندی ارزان و سریع است و نیازی به مقوا و کارتن و… ندارد.

شیرینگ پک تونلی تمام اتومات

قرار دادن رول شرینک دور محصولات، برش زدن رول های پلاستیکی و حرارت دادن برای چسبیدن پلاستیک به محصولات تماما به صورت اتوماتیک انجام میشود.

شرینک پک تونلی مدل نیمه اتوماتیک

در این مدل دستگاه شرینک، قرار دادن بسته یا کالا در رول شیرینگ، برش زدن نایلون، قرار دادن روی کانوایر و انتقال به تونل حرارتی توسط اپراتور انجام می شود.

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

دستگاه شیرینگ اتوماتیک

در ابتدای این نوع از بسته بندی دستگاه برای ردیف کن و چینش کالا ها کنار یکدیگر به وسیله ی یک سیستم شمارش گر که به صورت اتوماتیک و برنامه نویسی شده در دستگاه به کار رفته شده است محصولات کنار یکدیگر چیده میشوند سپس برای فرستادن محصولات به سمت رول کردن سیستم تابلو برق وظیفه دارد تا به سیلندر پنوماتیک دستور این کار را بدهد و پس از انجام عمل و شیرینگ پک شدن محصولات رول برش داده میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجب این محصول و مشاهده نمونه کار ها – انواع دستگاه ها – راه اندازی خط تولید و بسته بندی – مشاوره تخصصی و رایگان – دریافت راهنمایی های بیشتر و… با شماره 09123634345 تماس بگیرید.

دستگاه شیرینگ پک شیشه (شرینک ظروف شیشه ای)
دستگاه شیرینگ پک شیشه جهت بسته بندی انواع شیشه ها به کار گرفته میشود افراد که محصولات را در شیشه بسته بندی میکنند در انتها میتوانند از دستگاه شیرینگ پک نیز استفاده کنند. دستگاه شرینک ظروف شیشه ای دستگاه شیرینگ پک شیشه یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های بسته بندی در صنایع غذایی میباشد. زیرا که بسیاری از مواد غذایی برای حفظ سلامت مصرف کنندگان در شیشه بسته بندی میشوند. همچنین برای بسته بندی این شیشه ها به صورت چندتایی در بسته های چندتایی میتوانید از شیرینگ آنها استفاده نمایید تا راحت تر بتوانید در حمل و نقل و جابه
مطالعه ادامه»
دستگاه شیرینگ پک رستورانی

یکی از انواع دستگاه بسته بندی که در رستوران ها استفاده می شود، دستگاه شیرینگ پک و دستگاه بسته بندی وکیوم می باشد. از این دستگاه شیرینگ پک رستورانی معمولا برای بسته بندی محصولات غذایی مختلف و غذای آماده داغ، که توسط پیک متوری رستوران به منزل مشتری می رسد، استفاده می شود. قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی    خرید دستگاه شیرینگ پک رستورانی از مجموعه صنعتی زاگرس ماشین مزایای زیادی به همراه دارد. بسته بندی ساده و بهداشتی غذا یکی از نیاز های هر هتل، رستوران، مطبخ و… می باشد. این نوع بسته بندی های شیرینگ پک رستورانی باعث

مطالعه ادامه»
دستگاه شیرینگ پک

اگر قصد تهیه و خرید دستگاه شیرینگ پک کابینتی را دارید میتوانید به سایت دستگاه بسته بندی زاگرس ماشین مراجعه نمایید و این دستگاه را با قیمت مناسب خریداری نمایید. (ارسال به سراسر ایران) دستگاه شیرینگ پک چیست؟ دستگاه شیرینگ پک پوششی از جنس نایلون دور کالا ایجاد میکند هنگامی که میخواهید چند بطری آب معدنی، نوشابه، رب گوجه فرنگی، مواد شوینده و… را در کنار یکدیگر قرار دهید باید از این دستگاه استفاده کنید. استفاده از این روش بسته بندی میتواند در حمل و نقل برای فروش به سراسر کشور و تحویل و عرضه به فروشگاه های مواد غذایی

مطالعه ادامه»
دستگاه شیرینگ پک خانگی | دستگاه شیرینگ دستی

دستگاه شیرینگ پک خانگی که به نام های دستگاه شیرینگ پک رومیزی، دستگاه شیرینگ پک کابینی و دستگاه شیرینگ دستی نیز معروف است؛ یکی از مدل های نیمه اتوماتیک از انواع این دستگاه بسته بندی می باشد. با کمک این دستگاه می توان تعدادی محصول را در یک زمان بسته بندی شریک کرد. بطری های 6 تایی و 12 تایی آب معدنی و نوشابه را بسته بندی کرد و بسیاری از انواع دیگر. از این دستگاه در صنایع مختلفی استفاده می شود از جمله: صنایع مواد غذایی، صنایع دارویی، صنعت شیمیایی، صنعت کشاورزی، فلزی و غیره. ارزان قیمت بودن این

مطالعه ادامه»
دستگاه شیرینگ پک رومیزی [شیرینگ پک کابینی رومیزی]

در این مقاله قصد داریم دستگاه شیرینگ پک رومیزی را مورد بررسی قرار دهیم. این دستگاه برای استفاده های خانگی، رستورانی، مغازه و… بسیار گزینه مناسبی می باشد. از آنجایی که حجم، ابعاد، اندازه و وزن این دستگاه بسیار کم و جمع و جور است می تواند گزینه مناسبی برای استفاده در این فضا ها باشد. با ما همراه باشد: دستگاه شیرینگ پک رومیزی چیست؟ دستگاه شیرینگ پک کابینی رومیزی به خاطر اینکه ابعاد و اندازه جمع و جور و مناسبی دارد، فضای کمی اشغال می کند. استفاده از دستگاه شیرینگ پک رومیزی برای محیط های کوچک کارگاهی و خانگی

مطالعه ادامه»