اگر قصد تهیه و خرید دستگاه شیرینگ پک کابینتی را دارید میتوانید به سایت دستگاه بسته بندی زاگرس ماشین مراجعه نمایید و این دستگاه را با قیمت مناسب خریداری نمایید. (ارسال به سراسر ایران)

دستگاه شیرینگ پک چیست؟

دستگاه شیرینگ پک پوششی از جنس نایلون دور کالا ایجاد میکند هنگامی که میخواهید چند بطری آب معدنی ، نوشابه ، رب گوجه فرنگی ، مواد شوینده و… را در کنار یکدیگر قرار دهید باید از این دستگاه استفاده کنید.استفاده از این روش بسته بندی میتواند در حمل و نقل برای فروش به سراسر کشور و تحویل و عرضه به فروشگاه های مواد غذایی به آسانی صورت پذیرد و در بسته های 10 یا 20 عددی تحویل مغازه دار ها و فروشگاه های بزرگ گردد.

دستگاه شیرینگ پک

خرید دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک را میتوانید با بهترین کیفیت و مناسب ترین کارایی خریداری نمایید با توجه به اینکه تنها هدف ما کسب رضایت مشتری و موفقیت در کسب و کار شما میباشد سعی بر این داشته ایم تا این دستگاه را با بالاترین کیفیت توسط مهندسین طراحی نماییم خرید دستگاه شیرینگ پک در کارخانه ها بسیار پر مصرف میباشد و با خرید این دستگاه میتوانید به رونق و اقتصاد بیشتری را به کار و حرفه ی خود وارد نمایید دستگاه شیرینگ پک و بسته بندی تعداد محصولات در یک بسته میتواند در حمل و نقل و عرضه به سراسر کشور نقش مهمی را ایفا نماید.

جهت کسب یک مشاوره ی کاملا تخصصی و رایگان در خصوص مشخصات دستگاه با ما در ارتباط باشید. اینجا کلیک کنید

قیمت دستگاه شیرینگ پک بسته بندی

 قیمت دستگاه شیرینگ پک بسته بندی
قیمت دستگاه شیرینگ پک بسته بندی

دستگاه شیرینگ پک بسته بندی دارای قیمت مناسبی است و تمام کارخانه ها مخصوصا کارخانه های تولید آب معدنی ، نوشابه ، دلستر ، ماء الشعیر ، آب میوه ، شیر پاکتی ، روغن مایع ، رب گوجی فرنگی و… باید این دستگاه را در خط بسته بندی خود قرار دهند زیرا که این دستگاه میتواند فروش و حمل و نقل را برای شما آماده سازند و بسته بندی در کارتن ها که حجم زیادی از فضای شما را اشغال میکنند از بین برده و کار شما را آسان تر از پیش کند بنابراین با خرید این دستگاه به کار و حرفه ی خود رونق خواهید بخشید . این دستگاه ساخته شده به دست طراحان و مهندسان داخل کشور و با مواد اولیه مرغوب و داخلی میباشد که باعث شده است قیمت دستگاه شیرینگ پک برای شما مناسب باشد و بتوانید از این دستگاه نهایت استفاده را داشته باشید

برای کسب اطلاعات در این خصوص با ما همراه باشید.

انواع دستگاه شیرینگ پک

انواع دستگاه شیرینگ پک دارای مدل های مختلفی می باشد که به مهمترین آن ها می توان به دستگاه شیرینگ پک کابینتی، کوره ای، خانگی، اتومات و… اشاره کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع آن آشنا شوید:

دستگاه شیرینگ پک کوره ای

این قبیل دستگاه های شیرینگ پک را در کارخانجات بزرگ و برای بسته بندی های بزرگ مورد استفاده قرار می دهند. در این دستگاه محصول با کمک لیفتراک و یا اپراتور در ورودی دستگاه قرار گرفته و نایلون به دور آن کشیده شده و با کمک جک به سمت تونل هدایت می شود. این دستگاه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دارد. قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی بر اساس اندازه و تمام اتومات یا نیمه اتوماتیک بودن آن قطعا متفاوت خواهد بود.

نحوه کارکرد دستگاه

برای اینکه عمل شیرینگ انجام شود باید کالا از طریق نوار نقاله به کوره دستگاه منتقل شود تا عمل شیرینگ انجام بپذیرد ، در کوره ابتدا برای اینکه نایلون پخته و نرم شود به آن حرارت داده می شود و در انتهای کوره هوا از طریق فن های خنک کننده به بسته ها دمیده میشود. این روش از بسته بندی بسیار ارزان است.

نحوه کارکرد دستگاه شیرینگ پک

اگر درهر زمینه ی تولیدی فعالیت دارید قطعا در خط بسته بندی به این دستگاه نیز نیازمند خواهید بود این روش در بسته بندی باعث میشود تا محصولات با محافظت بیشتری به مقصد برسند .در این بسته بندی به دلیل شفاف بودن لایه ی پلاستیکی شیرینگ پوشش و طرح محصولات به وضوح روشن است .

بسته بندی با این روش بسیار مزایا دارد این روش از بسته بندی ارزان و سریع است و نیازی به مقوا و کارتن ندارد.

قرار دادن رول دور محصولات ، برش زدن رول های پلاستیکی  و حرارت دادن برای چسبیدن پلاستیک به محصولات تماما به صورت اتوماتیک انجام میشود.

دستگاه شیرینگ پک کابینتی

شرینک پک کابینی ( در این روش کالا ها در کابینت دستگاه که حرارت تولید میکند قرار میگیرند و برای برداشتن محصولات باید در کابینت را باز کنید)

شرینک پک تونلی (کالا داخل کوره قرار میگیرد تا حرارت ببیند)

 اگر در صنعتی فعالیت دارید و مشغول تولیدات هستید و تعداد بالایی از محصولی را تولید میکنید قطعا باید برای خرید این دستگاه نیز اقدام کنید.

کیفیت دستگاه شیرینگ پک بسیار بالا است این دستگاه در زاگرس ماشین کرج به گونه ای ساخته شده است تا شما سالیان طولانی بتوانید با این دستگاه کالا های خود را بسته بندی نمایید همچنین با خرید این دستگاه از زاگرس ماشین کرج از ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه ها بهره مند خواهید شد .

از این دستگاه در تولیدات صنعتی ، تولیدات مواد غذایی، تولیدات مواد دارویی، تولیدات شیمیایی استفاده میکنند.

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

 دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک
دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

در ابتدای این نوع از بسته بندی دستگاه برای ردیف کن و چینش کالا ها کنار یکدیگر به وسیله ی یک سیستم شمارش گر که به صورت اتوماتیک و برنامه نویسی شده در دستگاه به کار رفته شده است محصولات کنار یکدیگر چیده میشوند سپس برای فرستادن محصولات به سمت رول کردن سیستم تابلو برق وظیفه دارد تا به سیلندر پنوماتیک دستور این کار را بدهد و پس از انجام عمل و شیرینگ پک شدن محصولات رول برش داده میشود.