دستگاه های بسته بندی خرما

دستگاه های بسته بندی خرما متنوع است و خرما با توجه به ویتامین بالای غذایی که دارد باید برای فروش و رسیدن به دست مشتری اول به درستی بسته بندی شود.

بسته بندی خرما سلفونی

بسته بندی خرما سلفونی

بسته بندی خرما به صورت کارتن

بسته بندی خرما به صورت کارتن

بسته بندی خرما به صورت فویل سیل

بسته بندی خرما به صورت فویل سیل

بسته بندی خرما به صورت قوطی

بسته بندی خرما به صورت قوطی

بسته بندی خرما تک عددی – پیلوپک

بسته بندی خرما تک عددی – پیلوپک

بسته بندی خرما بصورت قوطی

بسته بندی خرما بصورت قوطی

بسته بندی خرما – شیرینگ

بسته بندی خرما – شیرینگ

بسته بندی خرما بصورت وکیوم

بسته بندی خرما به صورت وکیوم

دستگاه بسته بندی خرما صنعتی کارخانه

انواع دستگاه بسته بندی خرما

برای بسته بندی خرما در منزل و کارخانه چه به صورت صنعتی و چه به صورت خانگی هر کدام دارای انواع و اقسام تجهیزات، ماشین آلات و دستگاه بسته بندی خرما می باشد.

 • دستگاه بسته بندی خرما تک نفره،
 • دستگاه شیرینگ پک خرما،
 • دستگاه بسته بندی خرما در منزل،
 • دستگاه بسته بندی خرما تک عددی،
 • دستگاه بسته بندی خرما صادراتی،
 • دستگاه بسته بندی خرما در کارتن.
 • دستگاه بسته بندی خرمای مضافتی،
 • دستگاه بسته بندی خرما وکیوم،
 • دستگاه بسته بندی خرما دانه ای.

دستگاه بسته بندی خرما در منزل

اگر قصد بسته بندی خرما در منزل را دارید میتوانید در این راستا ما را همراه خود بدانید .زاگرس ماشین کرج با بیش از یک دهه تجربه و فعالیت صادقه در جهت ساخت دستگاه بسته بندی این افتخار را داشته است تا در جهت بسته‌بندی با هر نوع سلیقه‌ای مانند بسته‌بندی در قوطی ، سلفون ، فویل‌سیل و کارتن و هر نوعی از بسته‌بندی که مدنظر شماست با شما همراهی داشته باشد و برای پیشبرد اهداف شما تمام تلاش خود را به کار گرفته است.

دستگاه بسته بندی خرما تک نفره

دستگاه‌های بسته‌بندی خرما تک‌نفره نیز میتواند برای رستوران‌ها و هتل‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد این نوع از بسته‌بندی بسیار بهداشتی است و میتوانید برای صادرات نیز از این روش استفاده نمایید.

شما هنگامی که قصد فروش محصول تولیدی خرما دارید باید برای کسب اعتبار و شناسایی محصول خود به بازار اقدام به بسته‌بندی این محصول به روش‌های موجود نمایید تا قادر باشید لوگو و برند خود را بر روی محصولتان درج کنید و اعتبار کسب نمایید با این کار پس از مدتی امکان افزایش اعتبار محصول شما و شناسایی کیفیت محصول به مشتری و ثابت شدن حسن عمل شما باعث میشود تا مشتریان به دنبال محصول شما بگردند و مشتری دائم شما شوند.

این درحالی است که اگر خرما و محصول تولیدی خود را بدون بسته‌بندی و بدون نام‌تجاری وارد بازار کنید زحمات شما به حدر خواهد رفت در حالی که با خرید یک دستگاه برای انواع بسته بندی خرما میتوانید اعبار کسب نمایید.

انواع روش ها برای بسته بندی خرما

روش‌های گوناگونی و مدل‌های متنوعی هستند که شما میتوانید به آن روش اقدام به بسته‌بندی خرما کنید.

 • بسته‌بندی خرما به روش سلفونی.
 • بسته‌بندی خرما به روش قوطی.
 • بسته بندی خرما به روش فویل سیل.
 • بسته‌بندی خرما به روش تک عددی.
 • بسته بندی خرما به روش شیرینگ.
 • بسته‌بندی خرما به روش وکیوم.

روش‌ها و مدل‌هایی هستند که شما میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود اقدام به بسته‌بندی این محصول کنید.

برای خرید انواع دستگاه بسته بندی و ماشین آلات صنعتی م یتوانید با شماره 09123634345 تماس بگیرید.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

از دیگر روش‌های بسته‌بندی که می‌توان استفاده کرد، بسته‌های کاردستی، کیسه‌های ایستاده و سایر بسته‌های لمینت شده صدف پک است. البته استفاده از این بسته ها بیشتر برای خرمای خشک مناسب است زیرا خرمای تازه حالت روغنی و چسبناکی به آن دارد و به کناره های بسته می چسبد.

امروزه در بازارهای جهانی مشاهده شده است که علاوه بر کیفیت و طعم محصولات، بسته بندی و سایر موارد مربوط به ظاهر برای مشتریان بسیار حائز اهمیت بوده و تمایل بیشتری به خرید محصولات برندی دارند که از ظرافت بیشتری استفاده می کند. و بسته بندی شیک همانطور که گفته شد برای فروش و صادرات مواد غذایی مانند خرما باید از ظروف بسته بندی مناسب استفاده کرد تا ارزش افزوده محصول افزایش یابد. به بهترین بسته بندی خرما دسترسی داشته باشید.

ارزانترین دستگاه بسته بندی حبوبات

ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات

ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات کدامند؟ انتخاب مدل های ارزان قیمت و مقرون به صرفه اقتصادی در بین انواع دستگاه های بسته بندی حبوبات نیاز به بررسی مواردی مثل: سرعت دستگاه، کیفیت قطعات، برند و کارخانه تولید کننده، نوع کاربرد و مدل های مختلف دستگاه بسته بندی بستگی دارد.

ارزان ترین دستگاه بسته بندی حبوبات

ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات که از لحاظ کیفیت و عملکرد به بهترین شکل باشد، در حال حاضر در مجموعه صنعتی زاگرس ماشین در حال تولید می‌باشد. دریافت مشاوره با کارشناسان این مرکز یکی از بهترین راه حل‌ها جهت راهنمایی در خرید بهترین و ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات می‌باشد. مشاوران متخصص خط تولید ما با دریافت اطلاعات از نیاز شما به شما مقرون و به صرفه‌ترین راهکار راه‌اندازی انواع خط تولید و ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات را معرفی می‌کنند.

اگر به دنبال دریافت اطلاعات راجع به ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات هستید و انواع مدل‌های مختلف ارزان قیمت را می‌خواهید بشناسید تا انتها با ما همراه باشید.

انتخاب با کیفیت‌ترین و ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات

برای انتخاب با کیفیت‌ترین و ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات نیاز است که در ابتدا از نیاز خود اطلاعات کاملی کسب کنید. اگر برای شما سرعت و میزاتن تولید بالا مهم است می‌توانید دستگاه بسته‌بندی حبوبات ۲ توزین و ۴ توزین  دار استفاده کنید. اگر میزان تولید حبوبات شما زیاد نیست و برای شما اتوماسیون بودن دستگاه مهم است می‌توانید از ارزان‌ترین مدل های دستگاه بسته‌بندی خانگی حبوبات استفاده نمائید. فروش اقساطی ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات می‌تواند راه حل خوبی برای یکی خرید مقرون و به صرفه برای شما باشد. قیمت دستگاه نیمه اتوماتیک بسته‌بندی حبوبات نسبت به مدل‌های تمام اتوماتیک ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر می‌باشد.

قیمت ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات

به دلیل نوسانات بسیار زیاد و متفاوت بودن قیمت‌ها، نمی‌توان قیمت مشخصی برای ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات در نظر گرفت. بهتر است که برای کسب اطلاعات کامل از قیمت‌ها، شیوه‌های پرداخت، انواع مدل‌ها و نحوه عملکرد با شماره ۰۹۱۲۳۶۳۴۳۴۵ تماس بگیرید. قیمت‌های مرکز arianzagrosmachinery.com بسیار مقرون به صرفه هستند زیرا با گارانتی خود کارخانه، نقل و انتقال، خدمات پس از فروش و… دیگر نیازی به صرف هزینه برای مالیات ارزش افزوده نیست. همچنین از آنجایی که خرید به صورت مستقیم از کارخانه صورت می‌گیرد، نیازی به هزینه اضافی بابت کمیسیون یا سود دلال و فروشگاه نیست و ارزان‌ترین قیمت ممکن را به شما ارائه می دهیم.

انواع مدل‌های دستگاه بسته‌بندی حبوبات ارزان قیمت

سازنده دستگاه بسته‌بندی حبوبات زاگرس ماشین انواع مختلفی از مدل‌های ارزان این دستگاه را تولید می‌کند:

 • دستگاه بسته‌بندی حبوبات تمام اتوماتیک،
 • دستگاه بسته‌بندی حبوبات خانگی،
 • دستگاه بسته‌بندی حبوبات دست دوم.
 • دستگاه بسته‌بندی حبوبات نیمه اتومات،
 • فروش اقساطی دستگاه بسته‌بندی حبوبات،
 • دستگاه بسته‌بندی حبوبات دستی.
 • دستگاه بسته‌بندی حبوبات در اصفهان،
 • دستگاه بسته‌بندی حبوبات در تهران،
 • قیمت دستگاه بسته‌بندی حبوبات در منزل.
 • ارزان‌ترین دستگاه بسته‌بندی حبوبات در کرچ،
 • دستگاه بسته‌بندی حبوبات صنعتی.ارزان‌ترین

ارزان ترین دستگاه بسته بندی حبوبات دارای مزایای بسیاری می باشد. اصلی ترین آن تولید با سرعت و دقت عالی و همچنین قیمت اقتصادی آن، بسته بندی شیک و جذاب، دقت در وزن گیری و بسته بندی، مقاومت در برابر عوامل محیطی و آسیب ها و…

با زاگرس ماشین شما نیازی به دستگاه بسته بندی حبوبات دست دوم ندارید؛ زیرا قیمت مناسب و ارزان این دستگاه و کیفیت بالای آن از خرید دستگاه کار کرده آن بسیار مقرون به صرفه تر است.

در مدل دستگاه بسته بندی حبوبات اتوماتیک به این صورت عمل می کند: ابتدا مواد و حبوبات به مخزن ویبره دستگاه بالابر ریخته می شود سپس بالابر مواد را به صورت خودکار و اتوماتیک با عملکرد پنوماتیک یا الکترومکانیک بدون نیاز به نیروی انسانی به دستگاه انتقال می دهد و بسته بندی ها نوبت به نوبت انجام می شوند. در مدل های خانگی و نیمه دستی این عملیات با کمک یک اپراتور انجام می شود.

تمام ماشین آلات بسته بندی حبوبات و… در زاگرس ماشین شامل 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش هستند.