همه چیز درمورد دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی

در این مقاله سعی کرده ایم تا همه چیز درمورد دستگاه بسته بندی را توضیح دهیم . دستگاه بسته بندی امروزه برای افرادی که قصد خوداشغالی و راه‌اندازی فعالیت برای خودشان هستند گزینه‌ای بسیار مناسب است و افراد زیادی هستند که با خرید یک دستگاه و راه‌اندازی یک کسب و کار در ابتدا کوچک به مراحل بالایی دست پیدا میکنند.

در هرکشوری تولیدات مواد‌غذایی بسیار با اهمیت است و به لطف خداوند در کشور ایران با وجود مهندسین توانا و کاردان دستگاه‌های مواد غذایی با تکنولوژی روز دنیا در داخل کشور ساخته میشوند و این امکان برای افراد جامعه فراهم شده است تا با صرف هزینه‌ی کم این دستگاه‌ها را به عنوان تولیدات داخلی خریداری کنند.

مزایای دستگاه

 مزایای دستگاه بسته بندی
مزایای دستگاه بسته بندی

از مزایای این دستگاه بهتر است ابتدا به سرعت عمل این دستگاه اشاره کنیم زیرا که یک دستگاه بسته بندی در یک دقیقه تقریبا به صورت متوسط 20 بسته بندی را انجام میدهد که اگر بخواهید این کار را با دست و نیروی انسانی انجام دهید باید چندین نفر را استخدام کنید .

استخدام نیروی انسانی هزینه‌بر است در حالی که شما با خرید یک دستگاه یکبار هزینه صرف خرید میکنید و روز به روز به قیمت دستگاه شما افزوده میشود و در انتها نیز شما هزینه‌ای را از دست نداده‌اید و صاحب یک دستگاه هستید و میتوانید در صورت کار نکردن دستگاه خود را به فروش برسانید و هزینه‌ای که بابت خرید آن داشته‌اید را به دست آورید.

هر کاری به نیت سوددهی انجام میشود امروزه تنها به کمک دستگاه‌ها به دلیل سرعت در کار و دقت بالا میتوانید سود کسب کنید و دیگر فرصت کار کردن با دست وجود ندارد زیرا این عمل باعث میشود تا رقبای شما در بازار رقابت با تولیدات بالا و با کیفیت شما را از رده خارج کنند.

هزینه خرید دستگاه

هزینه‌ی این دستگاه به دلیل تولیدات داخلی بسیار ارزان قیمت است و در خارج از کشور نیز از همین دستگاه‌ها استفاده میشود.

با بسته‌بندی هر محصولی برند شما میتواند سرشناس و دارای اعتبار شوید و بسته بندی و لوگوی برند خود را به همگان بشناسانید و مشتریان را به سمت خرید محصول بکشانید.

بسته‌بندی ارزش افزده‌ی محصولات شما را بالا میبرد بنابراین صاحبان مشاغل و باغبان‌های تولید (خشکبار ، حبوبات ، زیتون و….) با خرید یک دستگاه به منظور نگه دارای و بسته بندی محصولات سود بالایی از این کار کسب میکنند.

کارآفرینی و ایجاد شغل با خرید این دستگاه امکان پذیر میشود و شما میتوانید از این راه نیز موفقیت کسب نمایید.

با بسته‌بندی محصولات در وقت صرفه جویی میشود به این صورت که در فروشگاه‌های بزرگ پخش مواد غذایی دیگر نیازی نیست که هر محصول را انتخاب و سپس فروشنده برای شما وزن نماید بلکه حبوبات و خشکبار و هرآنچه درنظر دارید در وزن های مشخص 500 گرمی ، یک کلیویی ، دو‌کیلویی و … آماده هستند و قیمت بر روی بسته بندی درج شده است و با یک بار کد خوان چندین قلم محصول انتخاب شده‌ی مشتری در کسری از دقیقه محاسبه میشود و کار برای فروشنده و خریداری بسیار آسان میشود و در زمان آنها که امروزه به دلیل کمبود وقت از اهمیت بالایی برخوردار است صرفه جویی میشود.

همانطور که بیان شد امروزه سرعت ، دقت ، کارایی بالا از مهم ترین عوامل است که دستگاه‎‌های صنایع غذایی این امکان را برای بشر فراهم نموده‌ اند.

خرید دستگاه بسته بندی

 خرید دستگاه بسته بندی
خرید دستگاه بسته بندی

خرید دستگاه بسته بندی برای افرادی که قصد راه‌اندازی یک کارگاه صنعتی دارند میتواند دارای اهمیت باشد این دستگاه در هر کارگاهی که امر تولید در آن انجام شود از واجبات است زیرا تولید و ساخت یک محصول پس از بسته‌بندی به دست مشتریان میرسد و خرید دستگاه بسته‌بندی کار راه‌انداز است و به محصولات تولیدی شما ارزش میبخشد زیرا در بسیاری از مواقع محصولات و مواد غذایی به صورت فله به فروش میرسند و سود چندانی نصیب تولیدکنندگان نمیشود .

برای خرید این دستگاه تنها کافیست با پشتکار و اراده‌ی قوی اقدام نمایید و کار و هدف خود را به فردا موکول نکنید زیرا که با شرایط اقتصادی جامعه امروزه تولید و بسته بندی میتواند بهبود اقتصادی به همراه داشته باشد و همچنین اشتغال زایی به همراه داشته باشد.

هر کارآفرینی و گسترش شغلی ابتدا یک تصمیم بوده است که افراد دارای اراده ی قوی بر این باورند که خواستن توانستن است و اهداف و خواسته های خود را هرچند کوچک آغاز کرده اند و در رایتای اهداف خود نیز موفق و پیروز شده اند.

قیمت دستگاه بسته بندی

 قیمت دستگاه بسته بندی
قیمت دستگاه بسته بندی

قیمت این دستگاه ثابت نمیباشد به همین دلیل پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید این دستگاه میباشد زیرا که قیمت ها روز به روز در حال افزایش است و شما میتوانید با خرید این دستگاه‌ها یک سرمایه‌گذاری و پس انداز مطمئن داشته باشید همچنین قیمت بنا به کیفیت و نوع توزین آن (تک‌توزین و 2 ویا 4 توزین ) آن متغیر است.

هرچه تعداد توزین آن بیشتر باشد سرعت آن بالا‌تر است به گونه ای که در دو‌توزین دوبار عمل وزن کردن ولی در 4‌توزین 4 بار عمل وزن کردن پشت سرهم انجام میشود و سرعت بالاتری دارد همچنین این دستگاه‌های توزین‌دار به صورت اتوماتیک و نیمه‌اتوماتیک ساخته میشود در اتوماتیک عمل وزن کردن دوخت ارتفاعی برای رول دور قیف دستگاه انتقال مواد به داخل قیف و سپس بسته‌ی آماده شده و دوخت سر بسته‌ها همه به صورت همانگ انجام میشوند و لی در نیمه‌اتوماتیک آن دوخت سر بسته‌ها را باید با دستگاه دیگری انجام رسانید .

در این مقاله سعی بر این داشتیم تا همه چیز درمورد دستگاه بسته بندی را شرح دهیم همچنین اگر هرگونه سوالی در این زمینه دارید میتوانید با مشاوران ما یک مشاوره‌ی تخصصی و رایگان را تجربه نمایید.

موارد ذکر شده از جمله مواردی هستند که در قیمت دستگاه نقش به سزایی را ایفا میکنند.

برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی با کارشناسان و مشاوران زاگرس‌ماشین کرج باشید تا مشاوره‌ای دقیق و حرفه‌ای را به شما عرضه نمایند تا بنا به نیاز خود دستگاه مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

دستگاه بسته بندی تک توزین

 دستگاه بسته بندی تک توزین
دستگاه بسته بندی تک توزین

این دستگاه دارای عملکرد الکتروپنوماتیک میباشد و مدل آن MAZ202 میباشد همچنین وزن این دستگاه 300 kg میباشد و رنگ آن الکترواستاتیک کوره‌ای است . این دستگاه با کیفیت بسیار عالی ساخته شده برق مورد نیاز برای دستگاه تک‌توزین تک‌فاز یا 3فاز است این دستگاه قادر است تا ۱۰ الی ۲۰ بسته با وزن‌های ۲۰ گرم الی ۲۰۰۰ گرم در دقیقه را تولید نماید وزن و اندازه بسته‌ها در دستگاه قابل تنظیم است و شما میتوانید بسته‌ها را با طول ۵ الی ۳۰ cm و عرض ۵ الی ۲۵ cm تولید نمایید . وزن دستگاه تک‌توزین ۳۰۰ kg و ابعاد این دستگاه با  طول ۱۶۰ عرض ۱۵۰ ارتفاع ۳۱۰ طراحی شده است .

دستگاه بسته بندی دو توزین

 دستگاه بسته بندی دو توزین
دستگاه بسته بندی دو توزین

دستگاه دو توزین با مدل  MAZ201و عملکرد الکترومکانیک دارای سرعت بالا در بسته بندی و کیفیت بالایی است .این دستگاه دارای رنگ الکترو استاتیک کوره‌ای میباشد و برق مصرفی آن ۵/۲ کیلو وات است سرعت بسته‌بندی این دستگاه در دقیقه بین ۱۵ الی ۲۵ بسته میباشد و وزن بسته ها ۲۰ g تا ۲۰۰۰ g قابل تنظیم است .همچنین طول بسته‌ها ۵cm تا ۳۰ cm قابل تغییر است و عرض بسته‌ها نیز ۵cm الی ۲۵ cm قابل تغییر میباشد و وزن این دستگاه معادل ۴۰۰ kg است.

دستگاه بسته بندی 4 توزین

 دستگاه بسته بندی دو توزین
دستگاه بسته بندی دو توزین

عملکرد دستگاه بسته بندی 4توزین الکترومکانیک است و کیفیت و طراحی منحصر به فردی دارد این دستگاه رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای دارد و برق مورد نیاز آن تک‌فاز یا سه‌فاز و برق مصرفی آن ۴ کیلو وات .

سرعت بسته‌بندی این دستگاه ۱۵ الی ۳۵بسته در دقیقه است و بستگی به تنظیماتی که برای در نظر گرفته‌اید دارد به این صورت که وزن بسته‌ها را میتوانید ۲۰ گرم الی ۲۰۰۰ گرم در نظر بگیرید و طول و عرض بسته‌ها ۵ الی ۳۰ سانتی متر متغیر است و وزن دستگاه ۵۰۰ کیلو گرم است. این دستگاه سرعت بالاتری نسبت به دستگاه‌های بسته بندی تک و دو‌توزین دارد.

بالابر

دستگاه‌های بسته‌بندی به یک بالابر نیازمند هستند تا مواد اولیه را برای وزن کردن به مخزن دستگاه بسته‌بندی انتقال دهند تا عمل وزن کردن و بسته‌بندی انجام پذیرد.دستگاه‌های توزین‌دار نیازمند بالابر هستند.

عملکرد دستگاه بسته بندی

عملکرد دستگاه بسته بندی
عملکرد دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی با عمل لرزش اقدام به انتقال مواد و محصولات داخل ترازو که با سنسور های حساس و دقیق اقدام به وزن و جداسازی محصولات با توجه به وزنی که شما از طریق صفحه نمایش انتخاب کرده اید که بین 200 تا 2 kg و یا به سفارش مشتری در وزن های بالاتر و یا کمتر میکند.

این دستگاه با عنوان توزین یا به عبارتی وزن کار میکند که در ابتدا محصولات را به همان وزنی که در دستگاه توسط صفحه نمایش به عنوان HML مشخص کرده‌اید اقدام به وزن نمودن میکند .سنسور های حساس و دقیقی که در این دستگاه کار شده است این امکان را فراهم نموده است تا دستگاه یک عملکرد فوق العاده و هماهنگ شده ای با سرعت بالا داشته باشد تا در بقش های تولید نقش گسترده ای را ایفا نماید.

این دستگاه سرعت و دقت بالا را مدنظر و معیار کار در نظر گرفته است.

پولیش حبوبات ، نوار نقاله دستچین و دستگاه بالابر از دیگر دستگاه هایی هستند که برای بسته بندی به آنها نیاز دارید.

از جمله دستگاه‌هایی هستند که علاوه بر دستگاه بسته‌بندی توزین‌دار مورد استفاده قرار میگیرند. همچنین دستگاه تاریخ زن را نیز میتوانید به این دستگاه برای درج تاریخ بر روی محصولات بیفزایید.

نحوه کارکرد دستگاه

دستگاه بسته‌بندی 4‌توزین با سرعت بالاتری اقدام به بسته‌بندی محصولات می‌نماید در 2 توزین عمل وزن کردن 2 بار پشت سرهم انجام میشود در 4 توزین 4 بار عمل وزن و جداسازی محصول پشت سرهم انجام میشود.نحوه کارکرد دستگاه در این مقاله توضیح داده شده است.

اگر قصد خرید یک دستگاه توزین‌دار را دارید باید محصولات برای انتقال به مخزن دستگاه ارتفاعی را بالا روند که برای این منظور از یک بالابر استفاده میکنید با توجه به وزن مشخص شده هر محصول وزن شده جدا میشود و به داخل بسته‌هایی که دستگاه توسط گلویی خود با نایلون ، سلفون و هرآنچه دیگر است آماده کرده است ریخته میشود.

این دستگاه‌ها به صورت هماهنگ عمل انتقال به داخل بسته‌ها را انجام میدهند و اگر 2توزین باشند عمل وزن کردن و تکرار 2 بار انجام میشود در حالی که در 4 توزین عمل وزن کردن توسط 4 توزین انجام میشود و سرعت بالا تر میرود .

در نیمه اتوماتیک عمل وزن کردن و انتقال محصولات به داخل بسته‌بندی انجام میشود اما در انتها به یک نیروی انسانی نیازمند هستید تا بسته‌ها را از دستگاه گرفته و عمل پلمپ کردن درب بسته‌ها را با دستگاه دیگر ( دستگاه دوخت زن دستی) انجام دهد. برای این عمل میتوانید دستگاهی را برای دوخت بسته‌های خود تهیه نمایید.

همه چیز درمورد دستگاه بسته بندی (طرز کار ، مشخصات ، قیمت ، هزینه ) را به کارشناسان و مشاوران ما بسپارید.

مشخصات دستگاه

برای کسب اطلاع از مشخصات دستگاه بسته بندی میتوانید با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید در این مقاله سعی بر این داشتیم تا مشخصات دستگاه‌های تک‌توزین ، دو‌توزین و چهار‌توزین را توضیح دهیم همچنین نیز شما میتوانید برای دریافت اطلاعات نیز در خصوص دستگاه با ما در تماس باشید کارشناسان ما تمام اطلاعات را به صورت دقیق و تخصصی در اختیار شما قرار میدهند.

دستگاه دارای مشخصات گسترده ای است هوزینگ دستگاه با لرزیدن شروع به انتقال محصول به داخل ترازو نموده و ترازو نیز محصول وزن شده را به داخل نایلونی که توسط لوله سلفون کش آماده شده است انتقال میدهد و عمل برش بسته و دوخت سر بسته به کمک ابزار های دقیق و حرارتی انجام میشود.

این دستگاه با استیل ها و ورق های کاملا مرغوب ساخته شده است و ابزار به کار رفته شده در این دستگاه دارای کیفیت بالایی هستند تا مشتریان بتوانند با اطمینان خاطر از این دستگاه خریداری نمایند.

 مشخصات دستگاه بسته بندی
مشخصات دستگاه بسته بندی

ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه

دستگاه توزین دار در زاگرس ماشین کرج با بالاترین و مرغوب ترن مواد اولیه ساخته میشود همچنین این دستگاه در زاگرس‌ماشین‌کرج دارای ضمانت و خدمات پس از فروش میباشد ما تمام تلاش خود را بر این پایه بنا نهاده‌ایم تا شما را در راستای اهدافتان یاری نماییم.

کلیه ی دستگاه های ساخته شده در مجموعه ی تولیدی و صنعتی زاگرس ماشین داری خدمات پس از فروش و ضمانت هستند تا تضمینی باشد برای کیفیت دستگاه ها. همچنین دستگاه های ساخته شده پس از تحویل به دست مشتری توسط مهندسین ما راه اندازی میشود واز آن تولید گرفته میشود و آموزش های لازم جهت کار با دستگاه به مشتریان ارائه میشود.

دانستن همه چیز درمورد دستگاه بسته بندی

برای کسب اطلاعات و مشاوره در جهت دستگاه بسته بندی اعم از مشخصات ، قیمت و خرید میتوانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید تا اطلاعات کافی در این خصوص را به دست آورید.

بسته بندی و قرار دادن محصولات درون سلفون ها و پاکت ها به منظور محافظت و نگه دارای ، درج تاریخ ، قیمت ، وزن ، برند و لوگو و مشخصات بر روی جلد بسته بندی ، سریع تر و راحت تر کردن حمل و نقل و بازاریابی و فروش محصولات انجام میشود.

هر گونه پرسش و نظری که در خصوص دستگاه دارید میتوانید در طی یک مشاوره جویا باشید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.