یکی از مهمترین ماشین آلات صنعتی و خانگی در صنایع غذایی کشور، دستگاه بسته بندی میوه و سبزیجات می باشد. این دستگاه برای بسیاری از کارخانه جات تولیدی و صنعت غذایی مثل خط میوه خشک کن بسیار هائز اهمیت است. در ادامه با ما همراه باشید با معرفی و توضیحات این دستگاه:

دستگاه بسته بندی میوه

دستگاه بسته بندی میوه و سبزیجات زمانی کاربرد دارد که شما پس از آماده سازی پاک کردن و شست و شو با دستگاه شستشوی میوه اقدام به بسته بندی این محصولات میکنید. دستگاه بسته بندی میوه در صنایع غذایی بسیار مهم هستند.

دستگاه برای بسته بندی میوه و سبزیجات در کیسه

دستگاه برای بسته بندی در کیسه

دستگاه برای بسته بندی با سلفون

دستگاه برای بسته بندی میوه و سبزیجات به صورت وکیوم

دستگاه برای بسته بندی به صورت وکیوم

دستگاه برای بسته بندی میوه و سبزیجات به صورت فویل سیل

دستگاه برای بسته بندی به صورت فویل سیل

دستگاه بسته بندی میوه و عرضه ی آن در فروشگاه ها میتواند سود بالایی داشته باشد میوه ها را میتوانید شسته و ضد عفونی نمایید و در بسته هایی که طول عمر میوه ها را بالا میبرد نگهداری کنید .

تهیه‌ی سالاد نیز به همراه بسته‌بندی میتواند سود بالایی داشته باشد و پس از شست‌و‌شو و ضد‌عفونی کاهو ، کلم ، هویج ، خیار ، گوجه و … اقدام به خورد کردن و تهیه سالاد نمایید و از این راه درامد کسب نمایید.

از دستگاه بسته‌بندی سبزیجات میتوانید استفاده کنید و سبزیجات خشک شده و پاک شده  را در بسته بندی های زیبا و شکیل روانه ی بازار کنید فروشگاه های بزرگ مواد غذایی که تمام مایحتاج خانواده را تهیه میکنند و به فروش میرسانند میتوانند سبزی های بسته بندی شده و میوه های بسته بندی شده را نیز داشته باشند تا خانواده ها بتوانند به راحتی از سبزیجات و میوه جات مصرفی و موردنیاز خود نیز خریداری نمایند.

با بسته بندی میوه‌ها و سبزیجات ،میوه‌ها و سبزی‌ها را در وزن های متناسب و به تعداد در بسته ها قرار میدهید و آنها را وزن میکنید و باعث جلوگیری از پلاسیدگی و حدر رفتن آنها در مغازه‌های میوه فروشی خواهید شد و همچنین برای خود درامد‌زایی خواهید کرد و با بسته‌بندی میوه‌ها و سبزیجات سود کسب خواهید کرد.

برای بسته بندی میوه از ظروف مناسب و با دوام استفاده کنید.

دستگاه بسته بندی سبزیجات

دستگاه برای بسته بندی سبزیجات و  انواع میوه میتواند بستگی به نوع بسته بندی ای که مدنظر دارید باشد.وکیوم ، سلفون ، فویل سیل ،کیسه ، سلفون ، شیرینگ از انواع روش های بسته بندی میوه و سبزیجات محصوب میشوند.

اگر تولید انبوهی از میوه و سبزیجات دارید و میخواهید آنها را به شهرستان ها بفرستید بسته بندی این محصولات از خود محصولات مهم تر هستند و با یک بسته بندی میوه ها و سبزیجات میتوانند در برابر آسیب ها محافظت شوند و تازه بمانند میوه ها باید به گونه ای بسته بندی شوند تا در طول مسیر روی یکدیگر فشار نیاورند و خراب نشوند.

بسته بندی میوه و سبزیجات به صورت وکیوم ، فویل سیل ، کیسه ای ، سلفون ، فویل سل ،جعبه ای ، در کارتن و ….. از روش هایی هستند که میتوانید میوه و سبزیجات را به روش های آن بسته بندی کنید.در روش وکیوم میوه ها و سبزیجات در مدت زمان طولانی تری تازه میمانند.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه و سبزیجات

برای خرید دستگاه بسته‌بندی میتوانید با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید و اطلاعات در خصوص قیمت دستگاه بسته بندی را نیز کسب نمایید برای خرید دستگاه بسته بندی میوه میتوانید بنابه سلیقه‌ی خود از دستگاه وکیوم ، توزین دار ، فویل سیل و یا هر نوع بسته بندی که مدنظر دارید استفاده کنید و قیمت ها را از کارشناسان ما جویا شوید.

قیمت دستگاه‌ها در مجموعه‌ی تولیدی ، صنعتی زاگرس ماشین بسیار مناسب است و شما میتوانید قیمت خوب و کیفیت بالا را یکجا تجربه نمایید و مشتری دائمی ما باشید دستگاه‌های بسته بندی در زاگرس ماشین در انواع گوناگون و با کارکرد های متنوع هستند که میتوانید آنها را با قیمت های استثنایی خریداری نمایید.

برای اطلاعت بیشتر همین حالا با شماره 09123634345 تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی لبنیات | راه اندازی خط تولید لبنیات

دستگاه بسته بندی لبنیات | راه اندازی خط تولید لبنیات

/
راه اندازی خط تولید و بسته بندی لبنیات خانگی یا صنعتی یک فرآیند چالش …
قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی قیمت دستگاه های تولید چیپس

قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی | قیمت دستگاه های تولید چیپس

/
قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی و تجهیزات و دستگاه های جانبی برای تکمیل …
قیمت دستگاه کیسه پرکن گرانولی

دستگاه کیسه پرکن گرانولی

/
راهنمایی برای خرید دستگاه کیسه پرکن گرانولی: نکات کلیدی و عوامل ت…
میکسر صنعتی انواع دستگاه مخلوط کن
دستگاه ساشه زن دستی دستگاه ساشه خانگی
خرید دستگاه برای بسته بندی چای