یکی از مهمترین ماشین آلات صنعتی و خانگی در صنایع غذایی کشور، دستگاه بسته بندی میوه و سبزیجات می باشد. این دستگاه برای بسیاری از کارخانه جات تولیدی و صنعت غذایی مثل خط میوه خشک کن بسیار هائز اهمیت است. در ادامه با ما همراه باشید با معرفی و توضیحات این دستگاه:

دستگاه بسته بندی میوه

دستگاه بسته بندی میوه و سبزیجات زمانی کاربرد دارد که شما پس از آماده سازی پاک کردن و شست و شو با دستگاه شستشوی میوه اقدام به بسته بندی این محصولات میکنید. دستگاه بسته بندی میوه در صنایع غذایی بسیار مهم هستند.

دستگاه برای بسته بندی میوه و سبزیجات در کیسه

دستگاه برای بسته بندی در کیسه

دستگاه برای بسته بندی با سلفون

دستگاه برای بسته بندی میوه و سبزیجات به صورت وکیوم

دستگاه برای بسته بندی به صورت وکیوم

دستگاه برای بسته بندی میوه و سبزیجات به صورت فویل سیل

دستگاه برای بسته بندی به صورت فویل سیل

دستگاه بسته بندی میوه و عرضه ی آن در فروشگاه ها میتواند سود بالایی داشته باشد میوه ها را میتوانید شسته و ضد عفونی نمایید و در بسته هایی که طول عمر میوه ها را بالا میبرد نگهداری کنید .

تهیه‌ی سالاد نیز به همراه بسته‌بندی میتواند سود بالایی داشته باشد و پس از شست‌و‌شو و ضد‌عفونی کاهو ، کلم ، هویج ، خیار ، گوجه و … اقدام به خورد کردن و تهیه سالاد نمایید و از این راه درامد کسب نمایید.

از دستگاه بسته‌بندی سبزیجات میتوانید استفاده کنید و سبزیجات خشک شده و پاک شده  را در بسته بندی های زیبا و شکیل روانه ی بازار کنید فروشگاه های بزرگ مواد غذایی که تمام مایحتاج خانواده را تهیه میکنند و به فروش میرسانند میتوانند سبزی های بسته بندی شده و میوه های بسته بندی شده را نیز داشته باشند تا خانواده ها بتوانند به راحتی از سبزیجات و میوه جات مصرفی و موردنیاز خود نیز خریداری نمایند.

با بسته بندی میوه‌ها و سبزیجات ،میوه‌ها و سبزی‌ها را در وزن های متناسب و به تعداد در بسته ها قرار میدهید و آنها را وزن میکنید و باعث جلوگیری از پلاسیدگی و حدر رفتن آنها در مغازه‌های میوه فروشی خواهید شد و همچنین برای خود درامد‌زایی خواهید کرد و با بسته‌بندی میوه‌ها و سبزیجات سود کسب خواهید کرد.

برای بسته بندی میوه از ظروف مناسب و با دوام استفاده کنید.

دستگاه بسته بندی سبزیجات

دستگاه برای بسته بندی سبزیجات و  انواع میوه میتواند بستگی به نوع بسته بندی ای که مدنظر دارید باشد.وکیوم ، سلفون ، فویل سیل ،کیسه ، سلفون ، شیرینگ از انواع روش های بسته بندی میوه و سبزیجات محصوب میشوند.

اگر تولید انبوهی از میوه و سبزیجات دارید و میخواهید آنها را به شهرستان ها بفرستید بسته بندی این محصولات از خود محصولات مهم تر هستند و با یک بسته بندی میوه ها و سبزیجات میتوانند در برابر آسیب ها محافظت شوند و تازه بمانند میوه ها باید به گونه ای بسته بندی شوند تا در طول مسیر روی یکدیگر فشار نیاورند و خراب نشوند.

بسته بندی میوه و سبزیجات به صورت وکیوم ، فویل سیل ، کیسه ای ، سلفون ، فویل سل ،جعبه ای ، در کارتن و ….. از روش هایی هستند که میتوانید میوه و سبزیجات را به روش های آن بسته بندی کنید.در روش وکیوم میوه ها و سبزیجات در مدت زمان طولانی تری تازه میمانند.

قیمت دستگاه بسته بندی میوه و سبزیجات

برای خرید دستگاه بسته‌بندی میتوانید با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید و اطلاعات در خصوص قیمت دستگاه بسته بندی را نیز کسب نمایید برای خرید دستگاه بسته بندی میوه میتوانید بنابه سلیقه‌ی خود از دستگاه وکیوم ، توزین دار ، فویل سیل و یا هر نوع بسته بندی که مدنظر دارید استفاده کنید و قیمت ها را از کارشناسان ما جویا شوید.

قیمت دستگاه‌ها در مجموعه‌ی تولیدی ، صنعتی زاگرس ماشین بسیار مناسب است و شما میتوانید قیمت خوب و کیفیت بالا را یکجا تجربه نمایید و مشتری دائمی ما باشید دستگاه‌های بسته بندی در زاگرس ماشین در انواع گوناگون و با کارکرد های متنوع هستند که میتوانید آنها را با قیمت های استثنایی خریداری نمایید.

برای اطلاعت بیشتر همین حالا با شماره 09123634345 تماس بگیرید.

قیمت دستگاه استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت | دستگاه استرچ پیچ [قیمت، عملکرد و انواع]

/
در صنعت حمل و نقل و انبارداری، استفاده از دستگاه استرچ پالت یکی از اص…
فروش دستگاه بسته بندی

فروش دستگاه بسته بندی صنعتی

/
فروش دستگاه بسته بندی و بازار آینده آن در ایران: در این مقاله، ب…
دستگاه پرکن پودری

خط تولید چیپس سیب زمینی (اتوماتیک + خانگی)

/
همانگونه که احتمالا می دانید چیپس سیب زمینی جزو یکی از محبوب …
فروش دستگاه بسته بندی ساشه

فروش دستگاه بسته بندی ساشه تک نفره

/
در دنیای امروز، تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است و این پیشرفت…
دستگاه بسته بندی تخمه آفتاب گردان

بسته بندی تخمه آفتاب گردان | دستگاه بسته بندی تخمه

/
بسته بندی تخمه آفتابگردان یکی از مهمترین مراحل در فرآیند تولید و فروش این …
دستگاه پرکن پودری

دستگاه پرکن پودری

/
این روز ها در صنایع تولید و بسته بندی ماشین آلات و دستگاه های تولی…