خط تولید فرنچ فرایز سیب زمینی نیمه آماده

خط تولید فرنچ فرایز

خط تولید سیب زمینی سرخ کرده منجمد , خط تولید سیب زمینی نیمه آماده در مقیاس کوچک و بزرگ توسط مرکز آریان زاگرس با بهترین شکل انجام می شود. راه اندازی خط تولید فرنچ فرایز (French Fries) با بهترین دستگاهها و پیشرفته ترین مدل های تجهیزات از 0 تا 100 را برای شما با قیمت مناسب انجام می دهیم.

خط تولید فرنچ فرایز (French Fries)

وقتی نوبت به راه اندازی خط تولید سیب زمینی سرخ کرده یا خط تولید سیب زمینی نیمه آماده می رسد، توجه به جزئیات بسیار مهم است. از برش سیب زمینی گرفته تا سرخ کردن و فریز کردن آنها، هر مرحله از این فرآیند نقش مهمی در ارائه محصولات با کیفیت بالا ایفا می کند. با سرمایه‌گذاری بر روی بهترین سیستم ها و دستگاه های صنعتی از ابتدا تا انتهای خط تولید فرنچ فرایز، تولیدکنندگان میتوانند از ثبات و عالی بودن محصول خودشون و هر دسته سیب‌زمینی سرخ کرده اطمینان حاصل کنند.

خط تولید فرنچ فرایز سیب زمینی نیمه آماده (2)

یکی از موارد بسیار مهم و حیاتی راه اندازی خط تولید فرنچ فرایز یا سیب زمینی سرخ کرده ، انتخاب دستگاه های اسلایسر و دستگاه سرخ کن سیب زمینی باکیفیت است که می توانند دقیقاً سیب زمینی ها را به شکل ها و اندازه های یکنواخت برش دهند و سرخ کنند. این دستگاه های تولیدی نه تنها پردازش را ساده می کنند، بلکه کارایی کلی خط تولید سیب زمینی نیمه آماده را نیز افزایش می دهند. علاوه بر این، سرمایه‌گذاری در فناوری های پیشرفته انجماد برای حفظ تازگی و حفظ طعم طبیعی سیب‌زمینی‌ها و همچنین دستگاه بسته بندی برای افزایش فروش و جذب مشتری مهم است!

قیمت خط تولید فرنچ فرایز

یکی از موارد مهم برای سرمایه گذاران، هزینه و قیمت خط تولید سیب زمینی نیمه آماده است. ما در این مرکز تمام تلاش خود را بر این اصل گذاشتیم که با بهترین کیفیت تضمینی، ارزان ترین قیمت ها را به مشتریان خود عرضه کنیم. در این مرکز خرید خط تولید سیب زمینی خلال منجمد شده از 0 تا 100 راه اندازی می شود و تمامی دستگاهها و تجهیزات مورد نیاز آن در این مرکز طراحی و ساخته می شود.

خرید از این مرکز به صورت مستقیم از کارخانه می باشد و به دلیل حذف واسطه ها این در قیمت ها بسیار تاثیر گذار است. جهت استعلام قیمت خط تولید فرنچ فرایز تولید کنندگان فرنچ فرایز در ایران و خارج از ایران می توانند با شماره ها و راه های ارتباطی داخل سایت با ما در ارتباط باشند.

در بازار رقابتی امروزی، فروش فرنچ فرایز و داشتن یک خط تولید سیب زمینی نیمه آماده و تولید یک محصول با کیفیت و با طراحی بسته بندی جذاب می تواند برای کسب و کارهایی که هدفشان برجسته شدن است، تفاوت ایجاد کند. با ادغام یکپارچه سیستم ها و خرید دستگاه های پیشرفته از 0 تا 100 این خط از مجموعه صنعتی آریان زاگرس؛ تولیدکنندگان می توانند عملکرد خود را بهتر کنند، بهره وری را افزایش دهند و تقاضای رو به رشد مصرف کنندگان را برای محصولات سیب زمینی نیمه آماده با کیفیت برتر برآورده کنند و به درآمد بالایی برسند.

راهنمای خرید خط تولید فرنچ فرایز
(خلال سیب زمینی نیمه آماده)

تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز در راه اندازی خط تولید فرنچ فرایز یا سیب زمینی سرخ کرده نیمه آماده:

⚪ خط تولید سیب زمینی سرخ شده تقریبا مشابه خط تولید چیپس است. خط سیب زمینی نیمه آماده و منجمد کامل از فولاد ضد زنگ 304 ساخته شده است.

⚪ ظرفیت تولید می تواند انتخاب شما باشد، مانند 200 کیلوگرم در ساعت، 300 کیلوگرم در ساعت، 500 کیلوگرم در ساعت، 1000 کیلوگرم در ساعت و غیره. شما می توانید انتخاب کنید که خط تولید فرنچ فرایز ۵۰۰ کیلو در ساعت راه اندازی کنید یا 700 کیلویی!

دستگاه سرخ کن صنعتی سیب زمینی و روش های حرارتی جهت سرخ کردن می توانند از نوع سرخ کن صنعتی با گرمایش گازی یا از نوع برقی و الکتریکی باشند.

⚪ همه بلبرینگ ها از جنس استنلس استیل هستند، لوازم برقی نیز از بهترین برندهای داخلی و خارجی مثل چینت یا برند اشنایدر ساخته شده اند.

⚪ برای راه اندازی مجموعه کامل خط تولید فرنچ فرایز، نیاز به حدودا 200 الی 300 متر مربع فضا برای نگهداری دارید. طول کارخانه مورد نیاز 58 متر، عرض 3 الی 5 متر و ارتفاع 5 متر مورد نیاز است!

⚪ این خط تولید سیب زمینی خلال شده منجمد از تغذیه تا تخلیه به صورت خودکار است. این کار باعث صرفه جویی در کار و تحقق خودکار است. اما این مرکز امکان سفارشی سازی جهت هزینه کمتر را نیز در اختیار شما قرار داده است.

⚪ برای دستگاه بلانچینگ خط تولید سیب زمینی سرخ کرده، کنترل دما، تغذیه خودکار تخلیه خودکار است.

فرآیند و مراحل خط تولید سیب زمینی نیمه آماده

1. دستگاه شستشوی میوه و سیب زمینی >> 2. دستگاه پوست کن سیب زمینی 3. خط چیدن و نوار آب گیر >> 3. آسانسور با مخزن آب >> 4. برش سیب زمینی با دستگاه اسلایسر >> 5. دستگاه بلانچر سیب زمینی >> 6. دستگاه سرخ کن >> 7 . بالابر با عملکرد خشک کردن هوا >> 8. دستگاه سرخ کردن >> 9. خط خنک کننده (فریز) >> 10. دستگاه بسته بندی خلال سیب زمینی.

خط تولید فرنچ فرایز چند متر است؟

یکی از سوالاتی که ذهن تولیدکنندگان و سرمایه گذاران این خط را مشغول کرده، میزان فضا و نوع محیطی است که می خواهند خط تولید راه اندازی کنند. برای راه اندازی مجموعه کامل خط تولید فرنچ فرایز، نیاز به حدودا 200 الی 300 متر مربع فضا برای نگهداری دارید. طول کارخانه مورد نیاز 58 متر، عرض 3 الی 5 متر و ارتفاع 5 متر مورد نیاز است!

سیب زمینی سرخ کرده و فرنچ فرایز چگونه تولید می شود؟

آنها را در کارخانه با برش دادن سیب زمینی ها به صورت نوارهای یکنواخت توسط دستگاه اسلایسر، شستشوی سیب زمینی، خشک کردن و سرخ کردن آنها معمولاً در سرخ کن و سپس فریز کردن آن تولید می کنند. سیب زمینی سرخ شده از قبل بریده شده، بلانچ شده و یخ زده به طور گسترده استفاده می شود و گاهی اوقات در اجاق معمولی یا همرفتی پخته می شود. سرخ کن های هوا اجاق های همرفتی کوچکی هستند که برای سرخ کردن سیب زمینی به بازار عرضه می شوند.

آیا سیب زمینی سرخ شده سودآور است؟

سیب زمینی سرخ کرده زمانی که درست انجام شود می تواند نقش سودآوری در منوها داشته باشد. آنها می توانند برای جبران سایر هزینه ها در ترکیب محصول شما استفاده شوند زیرا حاشیه سود بالایی دارند. به عنوان مثال، سیب زمینی خلالی منجمد 750 گرمی بسته بندی شده، بین 75 الی 100 هزار تومان قیمت دارد و در فست فود به صورت سرخ شده هر 150 گرم بیش تر از 100 الی 200 هزار تومان فروش می رود.

چه تجهیزاتی برای راه اندازی خط تولید فرنچ فرایز مورد نیاز است؟

خط کامل سیب زمینی سرخ کرده شامل: آسانسور و بالابر (کانوایر)، دستگاه شستشوی سیب زمینی، دستگاه پوست گیر، نوار نقاله مرتب سازی (سورتینگ)، برش سیب زمینی با دستگاه اسلایسر، دستگاه بلانچینگ، دستگاه یا نوار آبگیری، دستگاه سرخ کن صنعتی، دستگاه روغن گیری، دستگاه خشک کن، ماشین آلات بسته بندی.

مطالعه بیشتر و سفارش: خرید و قیمت خط تولید فرنچ فرایز

در صنایع تولید و فرآوری فرنچ فرایز (سیب زمینی نیمه آماده منجمد)، استفاده از ماشین آلات خط تولید حیاتی است. این خطوط تولید شامل مراحل مختلفی می‌باشند که هر یک وظایف خاص خود را دارند. در این مقاله به معرفی اجزای اصلی خط تولید و فرآوری فرنچ فرایز می‌پردازیم.

۱. سورتینگ

در این مرحله، سیب زمینی‌ها بر اساس اندازه، شکل و کیفیت سورت می‌شوند تا به مراحل بعدی انتقال یابند.

۲. نوارهای نقاله و بالابر

برای جابجایی سیب زمینی‌ها بین مراحل مختلف خط تولید از نوارهای نقاله و بالابرها استفاده می‌شود.

۳. دستگاه شستشو

سیب زمینی‌ها در این مرحله تمیز شده و از ذرات خارجی پاکسازی می‌شوند.

۴. اسکرو کانوایر

برای جابجایی سیب زمینی‌ها به صورت پیوسته و مداوم از اسکرو کانوایر استفاده می‌شود.

۵. پوست گیر بخار

در این مرحله، پوست سیب زمینی‌ها با استفاده از بخار و گرما به‌طور مکانیکی جدا می‌شود.

۶. برس‌زن (فرچه)

برای پاکسازی نهایی سطح سیب زمینی‌ها از برس‌زن یا فرچه استفاده می‌شود.

۷. کانوایر بازبینی

در این مرحله، سیب زمینی‌ها جهت بازبینی و حذف هر گونه ناسالم یا نامناسب سورت می‌شوند.

۸. هیدروکاتر

از این دستگاه برای شستشو و پاکسازی نهایی سطح سیب زمینی‌ها استفاده می‌شود.

۹. سورتر طولی

سورتر طولی برای جداسازی سیب زمینی‌ها بر اساس طول و اندازه آن‌ها استفاده می‌شود.

۱۰. سورتر طولی

مانند مرحله قبل، در این مرحله نیز سورتر طولی برای جداسازی دقیق‌تر سیب زمینی‌ها بکار می‌رود.

۱۱. اپتیکال سورتر

دستگاه اپتیکال سورتر برای شناسایی و حذف هر گونه نقص یا ناسالم در سیب زمینی‌ها استفاده می‌شود.

۱۲. سیستم انتقال

در این مرحله، سیب زمینی‌ها به مراحل بعدی منتقل می‌شوند. و…

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه‌ها و فرآیندهای دقیق هر گام، با کارشناسان آریان زاگرس تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *