قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی قیمت دستگاه های تولید چیپس

قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی | قیمت دستگاه های تولید چیپس

قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی و تجهیزات و دستگاه های جانبی برای تکمیل خط و افزایش تولید و فروش با توجه به اینکه چه دستگاهی با چه امکاناتی خریداری میکنید متنوع است راه اندازی این خط تولید و برآورد هزینه های آن نیاز به بررسی شرایط شما از لحاظ مختلف شامل امکانات و بودجه ی شما عزیزان دارد. قیمت نهایی راه اندازی خط تولید چیپس متناسب با بودجه ای که دارید را بهتر است با دریافت مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان ما دریافت کنید. امروزه یکی از پرسود ترین راه اندازی خط تولید در ایران کارگاه تولید چیپس است. در این مقاله دستگاه های خط تولید چیپس را با قیمت حدودی هزینه احداث کارخانه تولید چیپس بررسی خواهیم کرد:

جهت استعلام قیمت ها و مشاوره با 09123634345 تماس بگیرید!

قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی
قیمت دستگاه های تولید چیپس

سایت خرید و فروش خط تولید چیپس

آریان زاگرس کرج یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین مرکز خرید و فروش خط تولید چیپس سیب زمینی و دستگاه برای بسته بندی چیپس شامل تمامی دستگاه های دست دوم و نو می باشد. مرکز آریان زاگرس کلیه مراحل راه اندازی خط تولید از اخذ وام، ثبت شرکت تا احداث کارخانه چیپس و ساخت و فروش ماشین آلات صنعتی مورد نیاز را با بهترین شرایط و قیمت ها انجام می دهد!

هزینه احداث کارخانه تولید چیپس

جهت راه اندازی خط تولید چیپس سیب زمینی میزان سرمایه لازم به موارد بسیار مختلفی بستگی دارد. کارگاه کوچک تولیدی چیپس معمولا سرمایه کمتری نیاز دارد ولی راه اندازی کارخانه تولید چیپس صنعتی و حرفه ای به سرمایه و بودجه ی بیشتری نیاز خواهید داشت .بنابراین برای دریافت قیمت دقیق تر و هزینه های فروش دستگاههای چیپس سازی با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا مشاوره دقیق دریافت نمایید. در این مقاله قیمت دستگاهها های مورد نیاز خط چیپس را به صورت تقریبی و حدودی به اطلاع شما میرسانیم.

راه اندازی خط تولید چیپس با کیفیت عالی و قیمت ارزان 

خط تولید و بسته بندی چیپس و خلال سیب زمینی شامل دستگاه های تولیدی متنوعی هستند. این دستگاهها هرکدام وظیفه خاصی دارد و برای تولید چیپس لازم هستند.

خط تولید چیپس خانگی سیب زمینی قیمت خط تولید چیپس

قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی بر اساس دستگاه ها

دستگاههای مختلفی در زمینه خط تولید چیپس نیاز هستند. اما برخی از افراد در شروع راه اندازی کارگاه خود دستگاه های واجب را خریداری میکنند تا با بودجه ی خود بتوانند کارگاه را راه اندازی نمایند در ادامه تعدادی از اصلی ترین این دستگاه را بررسی می کنیم و قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی طبق انتخاب نوع هر دستگاه محاسبه میشود. همه ی دستگاه ها در انواع محتلف برای خط تولید را با عالی ترین قیمت فقط در مجموعه صنعتی آریان زاگرس خواهید یافت.

جای دیگه نروید دستگاه ها در انواع مختلف که بخواهید را میتوانید در مرکز آریان زاگرس تهیه نمایید!

قیمت دستگاه خاک گیر سیب زمینی آریان زاگرس

در نوع صنعتی و تولیدات گسترده برای تولیدات چیپس به دو الی سه مرحله شستشوی سیب زمینی ها نیاز دارید. اولین مرحله خاک گیری و مرحله دوم شستشو و مرحله های بعدی ضد عفونی هستند که بلانچر نام دارد. دستگاه خاک گیری برای شستشوی سیب زمینی میتواند یکی از دستگاه هایی باشد که کارخانه های بسیار بزرگ به آن نیاز داشته باشد.

سرند و خاک گیر سیب زمینی

قیمت دستگاه خاک گیری خط تولید چیپس بین 40 تا 100 میلیون تومان است.

قیمت دستگاه بلانچر شستشوی سیب زمینی

دستگاه بلانچر برای شستشوی مرحله دوم سیب زمینی  های اسلایس شده و عمل نشاسته گیری از روی سیب زمینی و آماده کردن سیب زمینی ها برای سرخ کردن است.

دستگاه بلانچر سیب زمینی نشاسته گیر سیب زمینی

قیمت بلانچر در خط تولید چیپس حدودا بین 100 تا 140 میلیون تومان است.

قیمت دستگاه بالابر Z با مخزن هاپر

در خط تولید چیپس برای دستگاه هایی مانند اسلایسر و دستگاه های دیگر بالابر نیاز است. برای مثال برای انتقال سیب زمینی از خاک گیر به دستگاه پوست کن و برای انتقال سیب زمینی سرخ شده به دستگاه بسته بندی برای مرحله نهایی. میتوانید دستگاه بالابر z را به خط تولیدی اضافه نمایید

قیمت حدودی دستگاه بالابر z 90 میلیون الی 110 میلیون تومان است.

بالابر z دست دوم – کاسه بالابر z – بالابر شکر‬‎ – بالابر قند – حبوبات – خشکبار – مواد گرانولی

قیمت دستگاه پوست گیر سیب زمینی

پوست کن سیب زمینی گیربکسی و تسمه ای دو مدل دستگاه پوست کن هستند. انتخاب دستگاه با توجه به نیاز شما و نظر کارشناسان می باشد. همچنین دستگاه ها دارای قیمت مختلف هستند و در خط تولید چیپس هزینه ها بسیار مهم هستند و همچنین کیفیت نهایی تولید میتواند در موفقیت خط تولید نقش به سزایی داشته باشد.

قیمت دستگاه پوست گیر صنعتی سیب زمینی 245 میلیون حدودی می باشد.

قیمت فر پخت چیپس سیب زمینی آریان زاگرس

یکی از تجهیزات و دستگاه های بسیار مهم در خط تولید چیپس سیب زمینی دستگاه فر پخت صنعتی می باشد. این دستگاه فرایر پخت نیز نام دارد و برای سرخ کردن سیب زمینی ها و آماده کردن آنها بعد از مراحله خاک گیری، شستشو، پوست گیری، اسلایس، نشاسته گیری استفاده می شود. هزینه راه اندازی خط تولید کارخانه تولید چیپس با توجه به انواع مدل های محتلف تولید چیپس متفاوت است.

قیمت دستگاه حدودی بین 380 میلیون تا 850 میلیون تومان است.

برای استعلام دقیق تر قیمت خط تولید چیپس با ما تماس بگیرید.

دستگاه طعم زن پودری چیپس سیب زمینی

دستگاه مورد نیاز دیگر برای طعم دهی چیپس ، دستگاه طعم زن می باشد. این دستگاه اسانس های پودری متنوع مانند نمک، فلفل و… را بر روی چیپس ها اعمال می کند و در نهایت میتوانید چیپس هایی با مزه های متنوع برای همه ی سلیقه ها تولید کنید و فروش خود را بالا ببرید.

قیمت دستگاه طعم زن چیپس سیب زمینی 170 میلیون حدودا می باشد.

دستگاه روغن گیر چیپس سیب زمینی

دستگاه روغن گیر چیپس سیب زمینی یک دستگاه مهم در تولید چیپس سیب زمینی است که باعث روغن گیری محصول می شود. سیب زمینی های اسلایس شده بعد از سرخ شدن حاوی مقدار زیادی روغن هستند که لازم است با دستگاه روغن گیری شوند. 

قیمت دستگاه روغن گیر چیپس حدودا بین 200 تا 250 میلیون می باشد.

توجه: خط تولید سیب زمینی نیمه آماده در نوع دستگاهها با چیپس متفاوت است!

قیمت دستگاه بسته بندی چیپس چهار توزین آریان زاگرس

دستگاه بسته بندی چیپس در مرحله نهایی بسته بندی استفاده می شود و در انتهای خط تولید چیپس سیب زمینی قرار دارد. مدل های مختلف دیگر این دستگاه نیز شامل تک توزین، دو توزین، 6 توزین، 10 توزین می باشد که هرچه تعداد توزین ها بالا تر باشد سرعت بسته بندی بالاتر و قیمت دستگاه نیز افزایش میابد.

دستگاه بسته بندی دو توزیندستگاه بسته بندی چهار توزین و…

قیمت دستگاه بسته بندی چیپس بین 260 میلیون تا 420 میلیون میباشد.

برای بررسی دقیق تر قیمت خط چیپس و قیمت دستگاه های تولید چیپس ساز خانگی با ما تماس بگیرید.

منابع:

زاگرس ماشین کرج

اینجا کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *