دستگاه بسته بندی چای از جمله بسته بندی در کارتن، بسته بندی در قوطی، بسته بندی چایی در سلفون، بسته بندی سلفون کش،بسته بندی چای تی بگ یا هرمی، پاکتی، کیسه ای وجود دارد. شما می توانید این مدل دستگاه بسته بندی را از ما خریداری نموده و بنا به سلیقه ی خود اقدام به تولید چایی و بسته بندی این محصول کنید. در ادامه با ما همراه باشید برای آشنایی با انواع مدل ها و شیوه عملکرد و همچنین تجهیزات مورد نیاز خط تولید چای و دمنوش.

دستگاه برای بسته بندی میوه و سبزیجات به صورت سلفونی

بسته بندی چای در سلفون

بسته بندی مواد غذایی چای

بسته بندی به صورت سلفون کش

بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی چایی کیسه ای

بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی در کارتن

بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی چای تی بگ

قیمت و خرید دستگاه بسته بندی چای نپتون نبتون و دمنوش

بسته بندی به صورت تی برگ

مدل بسته بندی چای نپتون امروزه به دو شکل کاغذی یا هرمی صورت می گیرد.

مدل تی بگ هرمی برای انواع دمنوش و چایی باکیفیت تر، زیباتر و شکیل‎تر می باشد.

اما بسته بندی چای پاکتی و بسته بندی دمنوش در سلفون داخل پاکت نوع پر فروش است.

خرید دستگاه بسته بندی چای و دمنوش

خرید دستگاه برای بسته بندی چای، دستگاه بسته بندی چهار توزین چای

خرید دستگاه برای بسته بندی چای

برای خرید دستگاه بسته بندی دمنوش در مدل های مختلف تنها کافیست تلفن همراه خود را برداشته و با مرکز آریان زاگرس کرج تماس بگیرید. با دریافت مشاوره تخصصی و رایگان از کارشناسان ما می توانید  دستگاه ها و قیمت آنها را مستقیما از سازنده و تولید کننده ی این دستگاه ها جویا شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت دستگاه های بسته بندی چای و دمنوش میتوانید با شماره های درج شده در وب سایت اقدام کنید و اطلاعات کافی در این خصوص را کسب نمایید.

می توانید با گسترش کسب و کار خود اقدام به صادرات محصولات خود نمائید.

برای خرید دستگاه بسته بندی محصولات غذایی جهت بسته بندی چای و دمنوش باید ابتدا به مواردی از جمله قیمت، کیفیت، مشخصات، نوع دستگاه و مدل دستگاه، کارایی و عملکرد دستگاه و… دقت داشته باشید.

دستگاه های متنوع با عملکرد های گوناگونی وجود دارند که شما باید دقت کافی و لازم را داشته باشید تا دستگاهی که خریداری می کنید پاسخگوی نیاز شما باشد. مراکز معتبری مثل زاگرس ماشین کرج به عنوان یک مجموعه ی تولیدی و صنعتی به طور کامل تمام موارد بالا را در نظر گرفته است. این مرکز پیش از خرید مشتری با یک جلسه ی مشاوره ی رایگان شما را به طور کامل راهنمایی می کند.

انواع دستگاه توزین دار برای بسته بندی چای

اگر قصد خرید مدل توزین دار را دارید؛ که این مدل قابلیت وزن کشی و سپس بسته بندی محصولات را دارد. بهتر است بدانید چه تعداد و چه مدل هایی را شامل می شود:

نکته: برای تولید چای و دمنوش به دستگاه میکسر صنعتی نیز نیاز است!

کیفیت بالا + قیمت ارزان

بنابراین خرید دستگاه بسته بندی چای امروزه با توجه به اینکه تولید این دستگاه در داخل کشور امکان پذیر است میتواند نقش حائز اهمیتی در حوزه ی فروش محصولات کشاورزی مانند چای داشته باشد.

در شمال کشور ایران با توجه به زمین ها و کشت زار های چای و افزایش تولیدات محصولاتی مانند چای کشاورزان که از درامد خود راضی نیستند؛ میتوانند با خرید دستگاه بسته بندی و حذف واسطه ها محصولات خود را با سود چندین برابر به سراسر کشور عرضه نمایند.

یا توجه به اینکه چای طبیعی دارای خاصیت بسیار بالایی نسبت به چای خارجی می باشد دارای کیفیت مرغوبی است و حتی میتواند در زمینه صادرات نیز مورد استقبال قرار گیرد.

در واقع بسته بندی محصولات نقش منحصر به فردی هم در فروش و نحوه ی کسب مشتری و هم در میزان سود دارد.

قیمت دستگاه بسته بندی چای و دمنوش

قیمت دستگاه های بسته بندی چای تی بگ و نپتون با توجه به اینکه با بهترین مواد به همراه طول عمر بالا ساخته شده است. با توجه به این موضوع که دستگاه ها در داخل کشور ساخته شده اند بسیار مناسب است و میتواند فرصت خوبی برای راه اندازی کسب و کار ها باشد.

از دستگاه بسته بندی چای کیسه ای خانگی و صنعتی نیز می توانید برای بسته بندی محصولات مشابه دیگر مثل دمنوش، چای خشک، حبوبات، خشکبار، ادویه جات و… نیز استفاده نمایید. به این صورت می توانید همه روزه فعالیت خود را گسترش ببخشید.

قیمت دستگاه بسته بندی چای کیسه ای، نپتون، تی بگ و… به میزان تکنولوژی و قطعاتی که در آن به کار رفته است؛ و اتوماتیک یا نیمه اتومات بودن آنها و تعداد توزین های آنها و بسیاری از موارد دیگر بستگی دارد.

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای خانگی | قیمت دستگاه بسته بندی چای نیم کیلویی | قیمت دستگاه بسته بندی چای کیسه ای تمام اتوماتیک

مدل های خانگی ارزان تر هستند!

همچنین دستگاه های بسته بندی چای کیسه ای خانگی وجود دارد که قیمت مناسب تری را دارد. توسط این مدل می توانید حتی در منزل شخصی خود بدون نیاز به تجهیزات و امکانات اقدام به بسته بندی کنید. به این صورت از این راه سود کسب نمایید و یک کسب و کار خانگی را تجربه کنید و انواع دمنوش ها و چای ها را بسته بندی کنید.

یک محصول بسته بندی شده در بازار امکان فروش و موفقیت بیشتری خواهد داشت.و هر کسب و کار بزرگ و هر انسان موفق روزی از کسب و کار کوچک فعالیت خود را آغاز نموده است.

دستگاه بسته بندی چای به صورت کیسه ای

برای بسته بندی چای کیسه ای خانگی و صنعتی می توانید دستگاههای مربوطه را تهیه نمایید تا در زمان کوتاه بتوانید این محصول را وزن و بسته بندی نمایید. برای این منظور می توانید با مرکز آریان زاگرس ماشین در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را در این خصوص دستگاه کیسه پرکن مخصوص کسب نمایید.

اگر به دنبال ایجاد فرصتی برای  راه اندازی کسب و کار خانگی و یا شغل دوم خود هستید. اگر قصد دارید در زمینه ی بسته بندی در خانه و یا کارگاه مشغول باشید.

اگر می خواهید با سرمایه ی کم هم خودتان و هم اطرافیانتان مشغول کسب و کار شوید و علاوه بر برگشت سرمایه بعد از مدت زمان سود کسب نمایید. میتوانید روی همراهی ما نیز حساب کنید ما با ضمانت و خدمات پس از فروش دستگاه بسته بندی چای کیسه ای نپتون شما را همراهی خواهیم کرد.

دستگاه برای بسته بندی چای پاکتی

دمنوش و چای پاکتی در فروشگاه های عرضه ی مواد غذایی مشتریان فراوانی دارد. تقریبا در هرخانه ی ایرانی چای همه روزه وجود دارد و در مهمانی‌ها برای پذیرایی از مهمان ها مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین بسته بندی به صورت پاکتی می تواند برای شما سودآور باشد.

چای پاکتی در بین انواع مدل هایی که در بسته بندی وجود دارد فروش بیشتری دارد. چایی سلفون شده درون پاکت مشتریان زیادی دارد؛ در نتیجه از این طریق می توانید کار خود را شروع کنید.

در هنگامی که خط تولید چای شما به حدی از تولید رسید و قصد افزایش تولیدات خود را داشتید میتوانید دستگاه های خود را گسترش دهید.

دستگاه بسته بندی چای به صورت فله

برای خرید دستگاه بسته بندی چای فله ای که عمل بسته بندی را به صورت فله انجام دهد میتوانید از دستگاه های آریان زاگرس دیدن فرمایید. با خرید دستگاه کیسه پرکن حجمی میتوانید این محصول را به صورت فله بسته بندی کنید و به سراسر شهر‌ها و استان های کشور پخش کنید و حتی اقدام به صادر نمودن این محصول نمایید.

هر مدل را که بخواهید برای بسته بندی دمنوش و چای استفاده کنید باید دستگاه متناسب به آن را خریداری نمایید. مجموعه صنعتی آریان زاگرس توانسته است با به کار گیری نیرو‌های متخصص و مجرب و همچنین با بهره ‎گیری از دانش روز دستگاههای صنعتی را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت و کارایی بالا در اختیار افراد قرار دهد تا بتواند نقشی در کار آفرینی و موفقیت شما داشته باشد.

با توجه به اینکه در کشور ایران مصرف چای و دمنوش بسیار بالا میباشد و با توجه به اقدام برای توسعه ی تولیدات داخلی اگر به فکر بسته بندی این محصول هستید قطعا موفق خواهید شد.

دستگاه بسته بندی چای و دمنوش در قوطی

یکی از مدل های پر فروش و لوکس که مناسب صادرات نیز می باشد، توسط دستگاه بسته بندی چای قوطی تولید می شود. این دستگاه در واقع با نام قوطی پرکن شناخته می شود که علاوه بر چای و دمنوش، انواع محصولات مشابه را بسته بندی می کند. بسته بندی ادویه جات نیز یکی دیگر از مواردیست که با این دستگاه انجام می شود.

دستگاه قوطی پرکن حجمی برای حجم ها و وزن های بالاتر بسته بندی چای فله استفاده می شود.

جهت اطلاعات بیشتر راجب دستگاه بسته بندی چای: اینجا کلیک کنید