دستگاه کیسه پر کن حجمی

دستگاه کیسه پر کن حجمی اتوماتیک برای پر کردن کیسه ها از موادی مانند تایت لباس شویی ، نمک، شیر خشک ، غلات ،حبوبات و شکر به کار بردا میشود زاگرس ماشین کرج این دستگاه را با کیفیت و قیمت بسیار مناسب طراحی و میسازد و به تمام شهرها و شهرستان های کشور عرضه مینماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

این دستگاه مواد و محصولات را با معیار حجم در کارتن ، قوطی و یا کیسه بسته بندی میکند.

پیمانه های این دستگاه هرکدام 3 کیلوگرم محصول را نگهداری میکنند که معمولا 4 پیمانه را دارا میباشد برای مثال اگر قصد دارید تا کیسه 10 کیلوگرمی را پر کنید در 5 ثانیه کیسه شما را پر میکند و شما باید کیسه ای یگر برای پر شدن در زیر گلوی دستگاه قرار دهید.

دستگاه کیسه پرکن حجمی این امکان را برای شما فراهم میکند تا کیسه 5 الی 50 کیلویی را آماده نمایید و برنج و حبوبات و هرآنچه مدنظر دارید را بسته بندی کنید و به صورت کلی و فله محصولات خود را روانه ی بازار کنید.

این کار برای کشاورزان که حبوبات دیمی و شالیزار های برنج دارند میتواند بسیار با اهمیت باشد و این امکان را برای شما فراهم آورد تا محصولات خود را راحت تر و با سود بیشتری به فروش برسانید و برند و نام تجاری محصولات خود را حفظ نمایید و همیشه مشتریانی دائمی داشته باشید.

در دستگاه کیسه پر کن حجمی اتوماتیک دوخت سر کیسه ها انجام میشود اما در کیسه پر کن نیمه اتوماتیک دوخت سر کیسه را باید توسط یک دستگاه دیگر به انجام برسانید. بنابراین با این دستگاه میتوانید محصولات را از وزن 1کیلوگرم تا 20 کیلو گرم بسته بندی نمایید.

قیمت دستگاه کیسه پر کن حجمی

این دستگاه دارای قیمتی مناسب است با خرید این دستگاه از زاگرس ماشین کیفیت مناسب و قیمت مناسب را یکجا به برای کسب و کار خود به ارمغان خواهید آورد بنابراین با خرید این دستگاه به کسب و کار خود و تولیدات خود رونق ببخشید و تمام تلاش و توان خود را برای موفقیت خود داشته باشید ما نیز تمام تلاش خود را داریم تا در راستای موفقیت شما همراه شما باشیم و در ایجاد کسب و کار شما سهیم باشیم.

افزایش تولیدات داخلی و به طبع رونق اقتصادی به تصیمات شما بستگی دارد اگر میخواهید کسب و کاری موفق داشته باشید و در راستای تولید و بسته بندی هر نوع موادی فعالیت داشته یاشید قطعا نیازمند دستگاه های بسته بندی جهت بالا بردن عملکرد و سرعت میباشید تا بتوانید به گسترش کسب و کار ها و کارآفرینی دست یابید.

در ابتدا میتوانید بنا به نیاز خود یک دستگاه تهیه نمایید و پس از مرور زمان و افزایش تولیدات خود دستگاه های بیشتری را خریداری نمایید.برای کسب اطلاعات در خصوص مشخصات این دستگاه میتوانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.