دستگاه های بسته بندی خرما

دستگاه های بسته بندی خرما متنوع است و خرما با توجه به ویتامین بالای غذایی که دارد باید برای فروش و رسیدن به دست مشتری اول به درستی بسته بندی شود.

بسته بندی خرما سلفونی

بسته بندی خرما سلفونی

بسته بندی خرما به صورت کارتن

بسته بندی خرما به صورت کارتن

بسته بندی خرما به صورت فویل سیل

بسته بندی خرما به صورت فویل سیل

بسته بندی خرما به صورت قوطی

بسته بندی خرما به صورت قوطی

بسته بندی خرما تک عددی – پیلوپک

بسته بندی خرما تک عددی – پیلوپک

بسته بندی خرما بصورت قوطی

بسته بندی خرما بصورت قوطی

بسته بندی خرما – شیرینگ

بسته بندی خرما – شیرینگ

بسته بندی خرما بصورت وکیوم

بسته بندی خرما به صورت وکیوم

دستگاه بسته بندی خرما صنعتی کارخانه

انواع دستگاه بسته بندی خرما

برای بسته بندی خرما در منزل و کارخانه چه به صورت صنعتی و چه به صورت خانگی هر کدام دارای انواع و اقسام تجهیزات، ماشین آلات و دستگاه بسته بندی خرما می باشد.

 • دستگاه بسته بندی خرما تک نفره،
 • دستگاه شیرینگ پک خرما،
 • دستگاه بسته بندی خرما در منزل،
 • دستگاه بسته بندی خرما تک عددی،
 • دستگاه بسته بندی خرما صادراتی،
 • دستگاه بسته بندی خرما در کارتن.
 • دستگاه بسته بندی خرمای مضافتی،
 • دستگاه بسته بندی خرما وکیوم،
 • دستگاه بسته بندی خرما دانه ای.

دستگاه بسته بندی خرما در منزل

اگر قصد بسته بندی خرما در منزل را دارید میتوانید در این راستا ما را همراه خود بدانید .زاگرس ماشین کرج با بیش از یک دهه تجربه و فعالیت صادقه در جهت ساخت دستگاه بسته بندی این افتخار را داشته است تا در جهت بسته‌بندی با هر نوع سلیقه‌ای مانند بسته‌بندی در قوطی ، سلفون ، فویل‌سیل و کارتن و هر نوعی از بسته‌بندی که مدنظر شماست با شما همراهی داشته باشد و برای پیشبرد اهداف شما تمام تلاش خود را به کار گرفته است.

دستگاه بسته بندی خرما تک نفره

دستگاه‌های بسته‌بندی خرما تک‌نفره نیز میتواند برای رستوران‌ها و هتل‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد این نوع از بسته‌بندی بسیار بهداشتی است و میتوانید برای صادرات نیز از این روش استفاده نمایید.

شما هنگامی که قصد فروش محصول تولیدی خرما دارید باید برای کسب اعتبار و شناسایی محصول خود به بازار اقدام به بسته‌بندی این محصول به روش‌های موجود نمایید تا قادر باشید لوگو و برند خود را بر روی محصولتان درج کنید و اعتبار کسب نمایید با این کار پس از مدتی امکان افزایش اعتبار محصول شما و شناسایی کیفیت محصول به مشتری و ثابت شدن حسن عمل شما باعث میشود تا مشتریان به دنبال محصول شما بگردند و مشتری دائم شما شوند.

این درحالی است که اگر خرما و محصول تولیدی خود را بدون بسته‌بندی و بدون نام‌تجاری وارد بازار کنید زحمات شما به حدر خواهد رفت در حالی که با خرید یک دستگاه برای انواع بسته بندی خرما میتوانید اعبار کسب نمایید.

انواع روش ها برای بسته بندی خرما

روش‌های گوناگونی و مدل‌های متنوعی هستند که شما میتوانید به آن روش اقدام به بسته‌بندی خرما کنید.

 • بسته‌بندی خرما به روش سلفونی.
 • بسته‌بندی خرما به روش قوطی.
 • بسته بندی خرما به روش فویل سیل.
 • بسته‌بندی خرما به روش تک عددی.
 • بسته بندی خرما به روش شیرینگ.
 • بسته‌بندی خرما به روش وکیوم.

روش‌ها و مدل‌هایی هستند که شما میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود اقدام به بسته‌بندی این محصول کنید.

برای خرید انواع دستگاه بسته بندی و ماشین آلات صنعتی م یتوانید با شماره 09123634345 تماس بگیرید.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

از دیگر روش‌های بسته‌بندی که می‌توان استفاده کرد، بسته‌های کاردستی، کیسه‌های ایستاده و سایر بسته‌های لمینت شده صدف پک است. البته استفاده از این بسته ها بیشتر برای خرمای خشک مناسب است زیرا خرمای تازه حالت روغنی و چسبناکی به آن دارد و به کناره های بسته می چسبد.

امروزه در بازارهای جهانی مشاهده شده است که علاوه بر کیفیت و طعم محصولات، بسته بندی و سایر موارد مربوط به ظاهر برای مشتریان بسیار حائز اهمیت بوده و تمایل بیشتری به خرید محصولات برندی دارند که از ظرافت بیشتری استفاده می کند. و بسته بندی شیک همانطور که گفته شد برای فروش و صادرات مواد غذایی مانند خرما باید از ظروف بسته بندی مناسب استفاده کرد تا ارزش افزوده محصول افزایش یابد. به بهترین بسته بندی خرما دسترسی داشته باشید.

دستگاه فویل سیل

دستگاه فویل سیل

دستگاه فویل سیل بسته بندی قادر است تا هر محصولی را میخواهید به روش فویل سیل بسته بندی نماید ، شما میتوانید برای بسته بندی مواد غذایی از جمله میوه ها و سبزیجات ، بسته بندی کره – پنیر – مربا – عسل تک نفره ، بسته بندی حبوبات ،خشکبار ، خرما ، شکلات ، […]

دستگاه وکیوم بسته بندی

دستگاه وکیوم بسته بندی | دستگاه بسته بندی وکیوم

دستگاه بسته بندی صنعتی دو توزین

دستگاه بسته بندی دو توزین

دستگاه بسته بندی دو توزین یا 2 توزینی یکی از انواع ماشین آلات صنعتی مهم می باشد. از آن برای بسته‌بندی انواع مواد‌غذایی به کار گرفته میشود برای خرید این محصول میتوانید با زاگرس‌ماشین‌کرج در تماس باشید. با این دستگاه قادر هستید انواع محصولات را اعم از حبوبات – خشکبار – آجیل – تخمه و… را در وزن ها مورد نظر خود بسته بندی کنید.

قیمت و خرید دستگاه دو توزینی را می توانید از طریق معتبر ترین مرکز ماشین آلات یعنی زاگرس ماشین در ایران انجام دهید.

خرید دستگاه بسته بندی دو توزین

جهت کسب اطلاعات در خصوص قیمت و خرید دستگاه بسته بندی دو توزین میتوانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید؛ و از مشاوره‌های تخصصی و رایگان ما استفاده کنید. برای راه‌اندازی خط تولید و هر کسب و کاری در زمینه‌ی بسته بندی خشکبار و حبوبات و غیره شما به یک مشاور با تجربه و کاردان نیازمند هستید؛ تا بنا به میزان نیاز شما دستگاه متناسب برای کار شما را به شما معرفی و پیشنهاد دهند.

دستگاه بسته بندی دو توزین 2 توزینی

جهت کسب اطلاعات در خصوص قیمت و خرید دستگاه بسته بندی دو توزین میتوانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید؛ و از مشاوره‌های تخصصی و رایگان ما استفاده کنید. برای راه‌اندازی خط تولید و هر کسب و کاری در زمینه‌ی بسته بندی خشکبار و حبوبات و غیره شما به یک مشاور با تجربه و کاردان نیازمند هستید؛ تا بنا به میزان نیاز شما دستگاه متناسب برای کار شما را به شما معرفی و پیشنهاد دهند.

قیمت دستگاه های بسته بندی دو توزین

برای اینکه از قیمت دستگاه بسته بندی مطلع شوید تنها کافیست با ما در تماس باشید. قیمت دستگاه بسته بندی دو توزین با توجه به نیاز و خواسته‌های شما و متعلقاتی که میخواهید به دستگاه اضافه کنید متفاوت است. همچنین شما با یکبار هزینه در خصوص راه‌اندازی کارگاه و تولیدی خود میتوانید در کمترین زمان ممکن هم هزینه‌هایی را که صرف نموده‌اید بازگردانید؛ و هم یک کارآفرین شوید و سود‌های بیشتری را در حوزه‌ی فعالیت خود کسب نمایید.

دستگاه بسته بندی را مستقیم و بدون واسطه از زاگرس‌ماشین‌کرج خریداری کنید تا با قیمت پایین‌تر این محصول را خریداری نمایید.

زاگرس‌ماشین‌کرج با نیرو‌های متخصص و باتجربه‌ی خود توانسته‌است با سالها فعالیت و سعی در تحقق اهداف شما داشته باشد؛ و تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا موفقیت‌های بیشتری را با ساخت دستگاه‌های نوین و پیشرفته برای شما داشته باشد.

نحوه ساخت دستگاه:

دستگاه از مواد اولیه ی بسیار مرغوب ساخته شده است؛ و کار با این دستگاه بسیار آسان و راحت است. همچین این دستگاه دارای ضمانت و خدمات پس از فروش نیز میباشد.

با خرید دستگاه میتوانید بخشی از نیاز مواد غذایی جامعه را برطرف سازید و با توجه به اوضاع کشور و تحریم‌ها و افزایش تولیدات داخلی قطعا میتوانید در این راه موفق باشید؛ و یک کسب درامد خانگی نیز داشته‌باشید و حتی برای افراد دیگر نیز شغل ایجاد کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی دو توزین قیمت دستگاه بسته بندی 6 توزین قیمت دستگاه بسته بندی 4 توزین

مزایای دستگاه دو توزین

این دستگاه بسته بندی 2 توزین دارای کیفیت مناسب، وزن‌کم ،قابلیت حمل و‌نقل آسان، ارتفاع و حجم مناسب، کارکرد آسان و دارای منو فارسی، مقرون بصرفه بودن و بسته بندی کردن محصولات در زمان کوتاه و عملکرد و کارایی مناسب از مزایای دستگاه بسته بندی دو توزین است. از این دستگاه می توان به عنوان دستگاه بسته بندی شکر و حبوبات – دستگاه بسته بندی قند و خشکبار و محصولات مشابهه استفاده نمود.

این دستگاه به صورت اتوماتیک و نیمه اتومات ساخته میشود و عمل وزن‌کردن محصولات، انتقال محصول به بسته‌ی آماده شده توسط دستگاه و دوخت سر‌ بسته را به صورت اتوماتیک پشت‌‌سر هم انجام میدهد و شما از طریق یک صفحه کنترل میتوانید تنظیمات مورد نظر خود را برای وزن مورد نظر و … را انجام دهید.

دستگاه بسته بندی دو توزین پنوماتیک و الکترومکانیک انواع سیستم های این دستگاه هستند.

کاربرد دستگاه بسته بندی صنعتی دو توزین

از این دستگاه برای بسته‌بندی انواع و اقسام مواد‌گرانولی استفاده میشود. این مواد میتوانند قند ، شکر، شکلات، حبوبات، غلات، خشکبار ، نمک، تخمه، چای، ماکارانی، پسته، کشمش، مواد دارویی و شیمیایی گرانولی ، گیاهان‌دارویی و سبزیجات خشک باشند با خرید یک دستگاه میتوانید تمام مواد و محصولات ذکر شده را خریداری نمایید.

 • سرعت انجام بسته بندی :15 الی 25 بسته در دقیقه
 • برق مورد نیاز این دستگاه : ۲ کیلووات تک فاز یا سه فاز ۲۲۰ ولت الی ۳۸۰ ولت
 • وزن :حدود 1000kg
 • جنس : گالوانیزه استیل
 • عرض دستگاه : 110cm
 • طول دستگاه : 130cm
 • ارتفاع دستگاه : 230cm
 • وزن بسته‌های تولید شده : 20 الی 2000 گرم
 • برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی راه‌اندازی کارگاه‌های بسته‌بندی و برآورد هزینه برای سرمایه‌گذاری و ایجاد یک شغل میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
 • قابل نصب و هماهنگی با کانوایر conveyor.
 • قابل تنظیم برای انواع وزن بسته‌ها.
 • دارای لوله یقه برای نگه داشتن سلفون و شکل دهی به آن.
 • دارای سنسورهای دیجیتال به منظور بالا بردن دقت سرعت در بسته بندی.

این دستگاه به صورت ضد‌ضربه با فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

دستگاه بسته بندی دو توزین خانگی

جهت خرید میتوانید از دستگاه‌های زاگرس‌ماشین‌کرج دیدن فرمایید و جهت خرید این دستگاه بسته بندی حبوبات با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا با ما همراه باشید ما تمام تلاش و توان خود را در راستای تحقق اهداف شما به کار میگیریم تا در موفقیت شما سهیم باشیم.

انواع محصولات مشابه

محصولات و ماشین آلات مشابه این دستگاه عبارتند از: