قیمت دستگاه میکسر پودری بلندر - ریبون بلندر

دستگاه میکسر پودری (مخلوط کن پودر)

زاگرس ماشین سازنده انواع دستگاه بسته بندی – دستگاه های مخلوط کن پودری و میکسر های صنعتی را برای نیازها و کاربرد های مختلف طراحی و تولید می کند. انواع میکسر های بلندر و ریبون بلندر با بهترین کیفیت: میکسر ادویه جات – میکسر پودر – مخلوط کن مواد گرانولی – میکسر آجیل – میکسر قهوه و نسکافه – میکسر سیمان و گج -میکسر صنعتی پودر های شمیایی و دارویی و…

تجهیزات میکسر پودری صنعتی و مخلوط کن پودری نقش مهمی را در بسیاری از صنایعی که شامل فرآوری جامدات فله ای هستند ایفا می کند. از داروسازی گرفته تا فرآوری شیمیایی و صنایع غذایی، کاربردهای بی شماری برای مخلوط کردن پودر با کارایی بالا وجود دارد.

علاوه بر این، دستگاه میکسر پودری به خودی خود بسیار متنوع است. سیستم‌های مخلوط کن و میکسر صنعتی در اشکال و اندازه‌های مختلفی وجود دارند و هر تعداد تکنیک مختلف مخلوط کردن پودر و فرآیندهای ترکیباتی را انجام می‌دهند .

با توجه به تنوع زیاد مواد پودری خشک و استانداردهای صنعتی، انتخاب بهترین دستگاه میکسر پودری برای کاربرد شما نیاز به مشاوره با کارشناسان دارد. برای دریافت مشاوره تخصصی با شماره 09033012748 تماس بگیرید.

دستگاه میکسر پودری مخلوط کن پودر - ریبون بلندر - قیمت میکسر پودری صنعتی - میکسر مخزن ثابت - دوجداره - مخزن گردان

انواع دستگاه میکسر پودری (مخلوط کن پودری)

انواع مختلفی از دستگاه مخلوط کن پودر اعم از میکسر پودری دست دوم – میکسر پودر کوچک -میکسر پودری عمودی – میکسر بلندر و مخلوط کن پودر خانگی و… وجود دارد. در ادامه انواع دستگاه میکسر پودری را به شما معرفی می کنیم:

پس از میکس و مخلوط سازی مواد در نهایت می توانید با قوطی پرکن پودری بسته بندی کنید.

میکسر پودر اسانس پاش

این مخلوط کن پودر صنعتی قابلیت ترکیب انواع مختلف مواد پودری با اسانس های مختلف مایع را دارد. این دستگاه در عملکرد و کاربرد های خاص خودش امکان اضافه کردن اسانس به مواد پودری و میکس کردن آن هارا دارد. ترکیب مایعات اسانسی و پودر یکی از نیاز های انواع خطوط تولید می باشد.

میکسر پودر با مخزن ثابت

این دستگاه مخلوط کن پودری دارای مخزن افقی و ثابت است که مواد پودری را در فاصله ی چند دقیقه ای بدون هیچگونه گرد و غباری میکس می کند. تیغه های درون مخزن این میکسر به اسم بلندر هستند. این دستگاه در اکثر صنایع کاربرد دارد و خطوط تولیدی مختلفی به دستگاه میکسر مخزن ثابت نیاز دارند. برای تهیه و خرید آن با ما تماس بگیرید. این میکسر در خط تولید شوینده – خط تولید صنایع غذایی – خط تولید قهوه و نسکافه و… کاربرد دارد.

این میکسر در خط تولید غذای دام و طیور کاربرد بسیاری دارد.

میکسر پودری با مخزن گردان

یکی دیگر از انواع میکسر های بلندر، میکسر گردان می باشد. این دستگاه میکسر پودری دارای مخزن چرخشی می باشد. این چرخش باعث می شود تیغه های بلندر بتوانند مواد پودری کف دستگاه را نیز مخلوط کند و در صنایع مختلفی مثل صنایع شمیایی – دارویی – غذایی و… کاربرد دارد. در نهایت می توانید ابتدا مواد را وزن کنید و سپس بسته بندی که این عمل به صورت اتوماتیک توسط دستگاه کیسه پرکن توزین دار انجام می شود.

دستگاه میکسر مواد پودری دوجداره

دستگاه میکسر پودری دوجداره برای مواد پوری هست که باید در دمای خاصی ترکیب شوند. این دستگاه توانایی تنظیم دما هنگام مخلوط کردن پودر را دارد. پس از میکس کردن مواد می توانید توسط دستگاه کیسه پرکن پودری در کیسه مهر و موم کنید.

قیمت دستگاه میکسر پودری

دستگاه مخلوط کن پودر یا ریبون بلندر (Ribbon Blenders) دارای قابلیت ترکیب چندین نوع مواد پودری را به شکل یکنواخت و در ظرفیت های مختلف 50 تا 5000 و 10000 لیتر دارد. زاگرس ماشین یکی از بهترین تولید کنندگان انواع این دستگاه می باشد. قیمت دستگاه میکسر پودری بلندر را با شماره گیری 09123634345 جویا شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *