ميكسر پودر لباسشویی

دستگاه میکسر پودر لباسشویی | خط تولید پودر لباسشویی

دستگاه میکسر پور لباسشویی یکی از دستگاه های خط تولید پور لباسشویی است و انواع دستگاه میکسر پودر لباسشویی را میتوانید سفارش دهید و خریدم. دستگاه ها با امکانات پیشرفته در ابعاد مختلف برای حجم تولید های گوناگون مورد استفاده قرار میگیرند. استعلام قیمت و همچنین دریافت اطلاعات دقیق تر و کامل تر در خصوص خرید و قیمت دستگاه میکسر پودر را با تماس با کارشناسان ما میتوانید دریافت کنید.

امروزه پایه اصلی تولید و ساخت مواد مختلف ترکیب کردن و مخلوط کردن چند ماده با یکدیگر است. بنابراین دستگاه میکسر در اکثر تولیدی ها پرکاربرد میباشد و در تولیدات مواد مختلف نقش به سزایی دارد.

جهت بازدید از مجـمـــــوعه و دستگاه های میکسر
یا خط میکسر های پودری و مایع با ما تماس بگیرید.
شماره های تماس جهت مشاوره 09123634345

قیمت دستگاه میکسر پودر لباسشویی

دستگاه میکسر پودر لباسشویی برای تولید هر نوع مواد شوینده استفاده می شود. این دستگاه برای کارایی بیشتر از جنس استیل ضد زنگ و کاملا بهداشتی هستند. همچنین انواع دستگاه میکسر صنعتی در زاگرس ماشین کرج با قیمت مناسب به بازار عرضه میشوند و متناسب با نیاز مصرف کنندگان دستگاه ها طراحی و ساخته میشوند.

کارشناسان فروش در مرکز دستگاه بسته بندی زاگرس ماشین، در این زمینه میتوانند اطلاعات دقیق تر و کامل تری را به مشتریان ارائه دهند. تنها کافیست با ما در تماس باشید. جنس بدنه دستگاه معمولا از آهن یا استیل 304 یا 316 است، قدرت الکتروموتور متناسب با حجم مخزن است ، ظرفیت مخزن متناسب با نیاز مشتری تعیین میشود.

قیمت دستگاه میکسر پودر لباسشویی برای خط تولید پودر لباسشویی rdlj nsj'hi ld;sv \,nv gfhsa,dd fvhd ox j,gdn \,nv gfhsa,dd

مشخصات فنی میکسر پودر لباسشویی

این دستگاه به کمک پره های تنظیم شده میتوانند پودر ها را به صورت کامل میکس و مخلوط کند. همچنین پودر لباسشویی از تعدادی پودر تشکیل میشود که این پودر ها باید با یکدیگر مخلوط شوند تا جهت بسته بندی آماده شوند. همجنین این دستگاه های میکسر ابعاد و ظرفیت های مختلفی دارد همچنین با این دستگاه میتوانید انواع ریز دانه ها و پودر که چگالی مختلفی دارند را میکس کنید.

دستگاه همزن یا (نظیر ریبون بلندر، میکسر پودر صنعتی، همزن صنعتی، مخلوط کن پودری صنعتی، دستگاه بلندر، میکسر پودری و…)؛ مخلوط کردن چند پودر با ساختاری یکنواخت و در نسبت های مختلف را انجام میدهد.

عملکرد دستگاه میکسر ریبون بلندر استیل

این دستگاه با موتور گیربکس قدرت را جهت مخلوط کردن پودر انتقال می دهد. دستگاه دارای دو گروه پره یا تیغه که به یک شفت محکم متصل شده اند. نیروی موتور به شفت انتقال داده می شود و شفت نیز باعث گردش پره های کوچک و بزرگ میشوند.

راه اندازی خط تولید پودر لباسشویی

خط تولید پودر لباسشویی امروزه در حجم تولید متفاوت طراحی و ساخته میشوند. این خط از دستگاه های صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند انواع مختلف پودر را مخلوت و میکس نماید. پودر های بهداشتی و شست و شو معمولا از مخلوط چند نوع ماده و ترکیب آنها با یکدیگر به وجود می آیند. بنابراین دستگاه میکسر و مخلوط کن اساسی ترین و مهم ترین دستگاه در خط تولید میباشد. همچنین دستگاه های متنوع دیگری هستند که در خط تولید به کار گرفته میشوند؛ و متناسب با نیاز و حجم تولیدات خود دستگاه ها را با سرعت های تولیدی متفاوت و همچنین با ابعاد گوناگون میتوانید خریداری نمایید.

  • دستگاه میکسر پودر اسانس پاش

در برخی صنایع پودرها و مواد را با اسانس های مایع ترکیب میکنند بنابراین دستگاه میکسر پودر میتواند به مخزن اسانس نیز مجهز باشند.

  • دستگاه میکسر پودر مخزن گردان

در این دستگاه مخزن دستگاه و تیغه های بلندر گردش دارد که باعث میشود پودرهای کف مخزن نیز ترکیب شوند.

  • دستگاه میکسر پودر با مخزن ثابت

میکسر پودر با مخزن ثابت دارای مخزن افقی و ثابت است و در آن پره های بلندر چرخش دارند.

  • میکسر پودر دوجداره

این میکسر برای انوع پودر لباس شویی بسیار کاربردی می باشد و می توانید از این مجموعه تهیه نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *