به صرفه ترین نوعه بسته بندی محصولات

5 روش برای بسته بندی مقرون به صرفه

یافتن بسته بندی مناسب همیشه برای بسیاری از شرکت ها یک پروژه چالش برانگیز است، اما جستجوی مقرون به صرفه ترین گزینه و خدمات با کیفیت به همان اندازه سخت است. خوشبختانه، زاگرس ماشین بهترین گزینه‌های مقرون بصرفه را برای بسته‌بندی سفارشی شما بدون خالی کردن کامل کیف پولتان گردآوری کرده است. بیایید به چند نوع بسته بندی مقرون به صرفه و ارزان نگاه کنیم که می توانید برای محصولات خود استفاده کنید.

کیسه های پلاستیک

یکی از روش های بسته بندی مقرون به صرفه، کیسه یا پک های پلاستیکی (یا کیسه های کیسه های نایلونی) است. ساخته شده از مواد پلاستیکی، معمولا برای بسته بندی مواد غذایی، شیمیایی، گل و مجله استفاده می شود. کیسه های پلی نیز به یک انتخاب رایج و محبوب برای بسته بندی محصول تبدیل شده اند زیرا تولید آن بسیار آسان است. می توان آن را به طور کامل سفارشی کرد و از طریق ویژگی های قفل آن محافظت بیشتری از محصولات ارائه کرد.

بسته بندی با کیسه های پلاستیکی پک

جعبه های مقوایی

یکی از بهترین روش های بسته بندی محصولات به دلیل گزینه‌های قابل تنظیم از مواد، اشکال، سبک و چاپ در حالی که هزینه‌ها را پایین نگه می‌دارد. همچنین سبک وزن اما بادوام است و می توان آن را به هر نوع ساختاری برش داد که به طیف وسیعی از انعطاف پذیری برای طراحی اجازه می دهد. مقوا در درجات مختلفی وجود دارد که انواع مختلفی از بسته بندی را از مقوای SBS گرفته تا مواد سازگار با محیط زیست مانند کرافت را ممکن می سازد. یکی از روش های بسته بندی مقرون به صرفه و ارزان این روش می باشد.

به صرفه ترین نوعه بسته بندی محصولات

کیسه کاغذی

یک گزینه بسته بندی سریع و آسان، کیسه های کاغذی برای بسته بندی محصول است. اگر به دنیال روش های بسته بندی ارزان هستید بهتر است بدانید که بسیاری از کسب‌وکارهای خرده‌فروشی کیسه‌های کاغذی را برای بسته‌بندی لباس‌های خود برای راحتی و طبیعت مقرون‌به‌صرفه انتخاب کرده‌اند. چندین فروشگاه مواد غذایی نیز از کیسه های کاغذی برای بسته بندی محصولات غذایی خود استفاده می کنند تا مسائل زیست محیطی را کاهش دهند و راهی برای معرفی خود به عنوان یک تجارت دوستدار محیط زیست. کیسه های کاغذی همچنین می توانند به طور کامل از نظر سبک، چاپ و شکل بدون خالی کردن کیف پول قابل تنظیم باشند.

بسته بندی با پاکت های کاغذی

بسته بندی بطری و درپوش

یافتن بسته بندی مناسب برای کرم های آرایشی، بسته بندی دارو های گیاهی ، مایعات و سایر محصولات کوچکتر می تواند بسیار گران باشد، به خصوص با توجه به بسته بندی اضافی برای بطری به منظور خرده فروشی و عمده فروشی آن. خوشبختانه، بطری های پلاستیکی و شیشه ای کوچک می توانند گزینه ای مقرون به صرفه و عمده باشند. آنها قابل استفاده مجدد هستند، برای بسته بندی کوچک هستند و فضای قفسه را در فروشگاه های خرده فروشی کاهش می دهند. بسته به سازنده ای که انتخاب می کنید، می توان آنها را در چاپ نیز کاملاً سفارشی کرد.

بسته بندی مواد غذایی

جعبه های پلاستیکی

جعبه های پلاستیکی به طور گسترده در صنایع مختلف از گیره کاغذ گرفته تا شمع استفاده می شود. در بین محصولات تیزتر که برخلاف مقوا نمی توانند از مواد عبور کنند، محبوب است. جعبه های پلاستیکی دوام بیشتری نسبت به جعبه های مقوایی دارند و می توانند در شرایط سخت به ویژه در هنگام نگهداری محصولات شکننده مانند محصولات پخته شده مقاومت کنند. در نهایت، محصولات را در هر زاویه ای کاملاً به نمایش می گذارد. بزرگترین مزیت؟ آنقدرها هم که فکر می کنید گران نیست و یک روش بسته بندی مقرون به صرفه و ارزان است.

بسته بندی با جعبه های پلاستیکی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *